Anasayfa / Güncel / YILIN ENLERİ’NDE AKDENİZ’E 2 ÖDÜL BİRDEN..

YILIN ENLERİ’NDE AKDENİZ’E 2 ÖDÜL BİRDEN..

BAŞKAN GÜLTAK’A; “AMATÖR SPORA DESTEK ÖDÜLÜ”

* Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından gerçekleşen; ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri kapsamında “Yılın En’leri”ödüllerini törenle aldı.

Törende, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; amatör spora ve sporculara katkılarından dolayı ödülünü; Vali Ali İhsan Su’nun elinden alırken; Akdeniz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok da “Amatör Spor Özel Ödülüne” layık görüldü.

Mersin Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Yılın Enleri” ödül törenine, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mersin Valisi Ali ihsan Su, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Oğuz Kaymaz, Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş, amatör spor kulüpleri temsilcileri ve sporcuların da katılımıyla yoğun ilgi altında gerçekleşti.

Törende, ulusal ve uluslararası müsabakalarda derece alan milli sporcular, teknik adamlar, kulüpler ile amatör spor kulüplerine destek veren kişi, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerine kupa ve plaketleri, törene katılan il protokolü tarafından takdim edildi. Törende, kentte amatör spor kulüplerine ve sporculara verdiği katkı ve desteklerden dolayı Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’a “Yılın Enleri” ödülü verildi. Başkan Gültak, ödül alan bazı kişi ve kurumlara da plaket verdi.

Törende; Akdeniz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok da “Amatör Spor Özel Ödülüne” layık görüldü. Kısa bir teşekkür konuşması yapan Gümüştok; “Bu özel günde bu ödülü bize layık gören amatör spor kulüpleri federasyonuna, programda emeği geçen tüm arkadaşlara can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Ayrıca milletvekilliği döneminde danışmanlığını yaptığım, şimdi de özel kalem müdürlüğü görevini yürüttüğüm, millete hizmet yolunda tecrübelerinden faydalandığım, kendisi ile çalışmanın değerini ve kıymetini her geçen gün daha iyi anladığım ve benimsediğim Akdeniz Belediye Başkanım Mustafa Muhammed Gültak’a huzurlarınızda teşekkürü borç biliyorum. Bu ödülü, kalbinde Mersin sevdası yatan tüm arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla