Anasayfa / Güncel / METİN SALTIK “DESTEK BEKLİYORUZ”

METİN SALTIK “DESTEK BEKLİYORUZ”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grup’ta Mersin’i temsil eden ve kentin ortak paydası konumunda 3.Lig’e doğru emin adımlarla ilerleyen İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık, Sare Garden Restoran’da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Saltık, önemli mesajlar vererek kentin dinamiklerinin desteğini istedi.

Takımın gidişatı hakkında konuşan İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık, “Ceyhan karşılaşmasında hem iyi oynadık hem de rakibimizi oynatmadık. 12.adam taraftarımızın desteği de bize itici güç oldu. Maçı kazandık. Önümüzde Yozgat maçı var. Yozgat maçını da kazanarak araya mutlu girmek istiyoruz” dedi.
Transfer çalışmalarıyla ilgili soruları yanıtlayan Metin Saltık, henüz transferin gündemde olmadığını söyledi. Teknik Direktör İbrahim Baş’a transfer konusunda tam yetki verdiklerini kaydeden Saltık, İbrahim Baş’ın vereceği rapor doğrultusunda transferleri yapacaklarının altını çizerken iyi bir kamp dönemi geçirerek ikinci yarıya daha iyi başlamak istediklerini söyledi.
İçel İdman Yurdu’nun kentin ortak paydası olduğunu ve stadyuma gelen 10 bin seyirciyle bunun kanıtlandığını açıklayan Saltık, “Bu takım hepimizin takımı. Bu takım kentin ortak paydası. Stadyuma gelen 10 bin seyirci bunu kanıtlamış oldu. Kenti yönetenlerin de artık bunu görmesi lazım. Yönetim olarak kendi cebimizden harcayarak bu noktaya kadar getirdik. Artık yalnız bırakılmak istemiyoruz. Protokol tribünümüz dolmalı. Buradan sizlerin aracılığıyla çağrı yapmak istiyorum. Gelin bir olalım. Bu takımı el ele 3.Lig’eçıkartalım. Protokol tribünümüzün dolması bizlere ekstradan güç verecek. Umarım bu çağrıya cevap verirler. Amacımız bu kente hizmet” sözlerini kullandı.
İçel İdman Yurdu’nun antrenmanında, evinde ve deplasmandaki karşılaşmalarda yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür eden Saltık, “Hepiniz değerli zamanınızdan vakit ayırarak bu takıma emek veriyorsunuz. Buraya toplanma amacımız İçel İdman Yurdu. Bir araya gelirken bile eşimizden, çocuklarımızdan feragat ederek geldik. Bugüne kadar desteklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Siz değerli basın mensupları, taraftarlarımız ve kentimizin kenetlenip futbolcularımızla teknik heyete gereken desteği sunmasıyla bu yolun daha rahat bir şekilde 3.Lig olacağını düşünüyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla