Anasayfa / Güncel / BÜYÜKŞEHİR, KALİTE YÖNETİM VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİKLERİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI

BÜYÜKŞEHİR, KALİTE YÖNETİM VE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİKLERİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI

BÜYÜKŞEHİR, ISO 9001 VE ISO 14001 SİSTEMLERİ TETKİKİNİ BAŞARI İLE GEÇTİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi, hizmet kalitesini artırmaya yönelik gerçekleştirdiği kalite çalışmaları kararlı bir şekilde sürdürüyor. Büyükşehir, daha önce almaya hak kazandığı Entegre Yönetim Sistemi olan ISO 9001 Kalite Yönetim ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri’nin dış tetkikini başarı ile tamamladı.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından gönderilen tetkik heyeti,ilgili birimlerle görüşerek detaylı incelemelerde bulundu. Saha tetkiki sonucunda Mersin Büyükşehir Belediyesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 1. Gözetim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi 2. Gözetim tetkikini başarıyla tamamladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, hizmet kalitesini artırmaya yönelik gerçekleştirdiği kalite çalışmalarını kararlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, daha önce almaya hak kazandığı entegre yönetim sistemi olan ISO 9001 Kalite Yönetim ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri dış tetkikini başarı ile geçti.

Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Sistemi tetkiki yapıldı

Büyükşehir, vatandaş memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetim sistemi olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne yönelik TSE yetkilileri tarafından gerçekleştirilen 1. Gözetim tetkikini başarı ile geçti.

Kurumsal mükemmellik anlayışı ile sürekli ve etkin değişim yönetimi, stratejik yönetim, çalışanlara, vatandaşlara ve diğer paydaşlara odaklılık, kaynakların verimli kullanımı ve sürdürülebilirlik boyutlarını ile vatandaş memnuniyeti için çalışan Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kalite Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla geçti. Büyükşehir’in vatandaş odaklı çalışmaları, Türk Standartları Enstitüsü tetkik heyeti tarafından onaylanmış oldu.

Büyükşehir Çevre Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla geçti

Ekolojik dengeyi koruyan, yaşanabilir, sağlıklı, temiz bir çevre oluşturmayı hedefleyerek hizmetlerine yön veren Mersin Büyükşehir Belediyesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi 2. gözetim tetkikini başarıyla geçti ve hizmetlerinin çevreci olduğu Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylanmış oldu.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla