Anasayfa / Güncel / CHP TOROSLAR’DA FATMA ÖZBAY GÜVEN TAZELEDİ

CHP TOROSLAR’DA FATMA ÖZBAY GÜVEN TAZELEDİ

Bugün gerçekleşen Chp Toroslar kadın kolları seçiminde Fatma ÖZBAY güven tazeledi. Tek liste ile yapılan seçimine yoğun bir katılım oldu.

Divan başkanlığını  Avukat NEVİN ZAİMOĞLU yaptı.

Seçine PM üyesi Fatma Siner Güner,
Milletvekili  Ali Mahir Başarır, İl Başkan yardımcısı BetüL TEKÇE,İl Disiplin kurulu Başkanı SEMRA Kabasakal,Kadın Kolları il başkanı Pakize Esen ve il ve ilçe yöneticileri, Akdeniz ilçe kadın kolları başkanı Nesibe Teker Hazım,Yenişehir ilçe başkanı Sevil Yeşil ve önceki dönem kadın kollarında görev almış çok sayıda partili kadınlar yer aldı.

ÖZBAY yaptığı konuşmada Genel iktidar yolunda inancımızı pekiştirip emin adımlar ile iktidara gelmek için çok çalışmalıyız. Seçim dönemlerinde özveri ile çalışan tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

Mersinhalkhaber ailesi olarak cesaret ve azimle çalışan Fatma ÖZBAY yönetimindeki tüm İlçe kadınlarımıza başarılar diliyoruz.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla