Anasayfa / Güncel / BÜYÜKŞEHİR KENT ARAŞTIRMALARINDA YENİ DÖNEM

BÜYÜKŞEHİR KENT ARAŞTIRMALARINDA YENİ DÖNEM

8 Ekim 2019’dan itibaren Büyükşehir Belediyesi Kent Araştırmaları Eğitim Şube Müdürlüğü’ne Hakkı Uysal’ın atanması ile yeni dönem başladı.

Şube Müdürlüğü görevine yeni atanan Hakkı Uysal; bundan sonraki süreçte, amacımız kentimizin gelişmesinde aktif rol oynamaktır. Yapacağımız araştırmalar,anketler sonuncunda vatandaşın ve kentin sorunlarını en iyi şekilde tespit edip çözümü noktasında bürokrasiyi en aza indirgeyip sonuçlandırmaktır.

Kentin tüm sorunları ile ilgili titiz araştırmalar yapacağız, vatandaş en çok neyi istiyor neyi istemiyor hangi konulara hassas bunların tek tek tespitini sağlayacağız. Sonrasında yapılan hizmetten vatandaşın memnuniyet derecesini mutlaka takip edeceğiz.

Ben ve ekibim Mersin’in en ücra köşesine ulaşıp o vatandaşın taleplerini başkanımıza ve ekibine ulaştırmak olacaktır.

Başkanımız sayın Vahap SEÇER ve daire başkanımız Bedrettin Gündeş ile uyumlu çalışkan bir ekip kurduklatını başarıya odaklandıklarını belirtti.

Kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini söyleyen Uysal; kentin vizyonun gelişmesinde ekip ruhuyla ve yenilikçi hamleler ile sonuca gideceklerini belirtti.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, VATANDAŞLARA AŞURE İKRAM ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, aşurenin barışa, kardeşliğe, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diledi. Bolluğun, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla