Anasayfa / Güncel / BAŞKAN GÜLTAK’TAN AKDENİZLİ KADINLARA FARKINDALIK

BAŞKAN GÜLTAK’TAN AKDENİZLİ KADINLARA FARKINDALIK

Akdenizli Kursiyer Kadınlar,

Mut Yerköprü Şelalesi Tabiat Anıtı’nı gezdi

* Akdeniz Belediyesi’nin organize ettiği etkinlikte, farklı mahallelerde yaşayan ve belediyeye bağlı mahalle evlerinde mesleki ve beceri kursları alan 300 kadın, Mut Yerköprü Şelalesi Tabiat Anıtı’nı gezdi.

Akdeniz Belediye Başkan M. Mustafa Gültak’ın, belediyenin mahalle evlerinde düzenlenen mesleki ve beceri edindirme kurslarına katılan kadınlara ‘söz verdiği’ geziler devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Tarsus’un tarihi ve turistik mekânlarını gezen 300 kursiyer kadın, bu kez de Mut Yerköprü Şelalesi Tabiat Anıtı’nı gezdi.

Başkan Mustafa Gültak’ın talimatıyla; “Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı Akdeniz İlçesinde Çocuk ve Gençlerin Topluma Entegrasyonu İçin Mekânsal Düzenlemelerin Yapılması Projesi” kapsamında gerçekleşen etkinlikte kadınlar, sabah saatlerinde şarkılar ve türküler eşliğinde bir araya gelip servis araçlarına bindiler.

Başkan Gültak’a teşekkür…

Hayatlarında ilk defa Mut’u gören ve böylesi güzel ve renkli bir geziye katılan kadınlar, eğlenceli saatler yaşadılar. Hep birlikte hatıra fotoğrafları çektiren ve gönüllerince eğlenen kadınlar, ziyaret ettikleri yerlere hayran kaldıklarını ifade ettiler, hayatları boyunca unutamayacakları güzel bir gün yaşadıklarını dile getirdiler.

Yıllardır Mersin’de yaşamalarına rağmen kentin tarihi, turistik güzelliklerini ilk kez görme imkânı bulduklarını belirten kadınlar, çok mutlu olduklarını ifade ettiler, Başkan Gültak’a şükran ve teşekkürlerini dile getirdiler. Saatler süren Mut gezisinin ardından kadınlar, yine belediyeye ait servis araçlarıyla yaşadıkları mahallelere bırakıldılar.

Diğer yandan Başkan Mustafa Gültak’ın talimatıyla, Akdeniz Belediyesi Mahalle Evleri’nde mesleki ve beceri eğitimleri alan kursiyer kadınlar; Tarsus ve Mut’un ardından önümüzdeki haftalarda da Aydıncık Aynalı Göl (20 Temmuz), Kapadokya (3 Ağustos) ve Gaziantep’i (24 Ağustos) gezecekler.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla