Anasayfa / Güncel / BAŞKAN GÜLTAK’TAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN GÜLTAK’TAN 15 TEMMUZ MESAJI

Başkan Mustafa Gültak:

“Milletimizin 15 Temmuz Direnişi Tarihi Bir Destandır”

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; FETÖ terör örgütünün, 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirdiği hain kalkışmanın üçüncü yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Milletimizin 15 Temmuz direnişi; ülkemizin birliği, beraberliği ve geleceğine kast eden hainlere karşı verdiği tarihe geçecek destansı mücadelesidir” dedi.

Mesajında; “Ülkemizin geleceğini yok etmeye yönelik bu hain kalkışma sırasında, adeta Çanakkale ruhuyla direnişe geçerek, vatanımızın geleceği için çekinmeden canlarını veren şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize minnetlerimi sunuyorum” diyen Başkan Gültak, devamında şu ifadeleri kaydetti;

“Ülkemize, demokrasimize ve aziz milletimizin yüce iradesine karşı hain FETÖ terör örgütü ve yandaşları tarafından yapılan kalkışma girişimini lanetliyorum. Bilinmelidir ki özgürlüğümüze, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize kasteden hainler, her zaman yenilmeye mahkûmdur.

Milletimizin iradesinin üstünde başka hiçbir irade yoktur ve asla da olmayacaktır. 15 Temmuz 2016’da olduğu gibi aziz ve fedakâr milletimiz, istiklaline ve istikbaline daima sahip çıkacak ve bayrağımızı ilelebet yükseklerde dalgalandıracaktır. Milletimizin 15 Temmuz’da yazdığı destan, tarih boyunca unutulmayacaktır. Bu destanı yazan aziz milletimizi gönülden selamlıyor, en derin saygılarımı sunuyorum.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla