Anasayfa / Güncel / ANTALYA’DAKİ OLAY İNTAHAR MI? CİNAYET Mİ?

ANTALYA’DAKİ OLAY İNTAHAR MI? CİNAYET Mİ?

HABER

Antalya’da 4 kişilik ailenin ölümüne ilişkin yeni detay: 9 aylık borç nedeniyle dün evi tahliye etmeleri istenmiş

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde, 8 katlı binanın en üst katında oturan 4 kişilik Şimşek ailesinin evlerinde ölü bulunması üzerine, İleri’ye konuşan ev sahipleri ailenin geçim sıkıntısı çektiğini ve 9 aydır kira ödemediğini dile getirdi.

Antalya‘da ölü bulunan 4 kişilik aileye ilişkin konuşan ev sahibi, ailenin 9 aydır kira ödeyemediğini, dairenin boşaltılması için kapıya avukat gittiğini ve babanın uzun süredir maaşını alamadığını ifade etti.

Gece saat 02.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak Talip Yörükoğlu Apartmanı’nda 4 kişilik Şimşek ailesinin tüm fertlerinin cansız bedeni, yaşadıkları evde bulundu. Olay üzerine incelemelerde bulunan olay yeri inceleme ekipleri ailenin ölüm sebebinin siyanür olabileceğinden şüphelendi.

‘UZUN SÜREDİR MAAŞINI ALAMIYORDU’

Ailenin tüm fertlerinin hayatını kaybetmesinin ardından İleri’den Hüseyin Naval  konuşan ev sahibi Olcay Şahin, ailenin 4 senedir kiracısı olduğunu, baba Selim Şimşek’in bilgisayar programcısı olarak çalıştığını fakat uzun süredir maaşını alamadığını dile getirdi.

‘9 AYDIR KİRAYI ÖDEMEDİKLERİ İÇİN SENET İMZALATTIM’

9 aydır dairenin kirasının, 10 aydır da apartman aidatının ödemediğini ifade eden ev sahibi, kirayı alamadığı için Selim Şimşek’e senet imzalattığını ve ailenin başka borçlarının da olduğunu söyledi.

DAİRENİN BOŞALTILMASI İÇİN EVE AVUKAT GİTMİŞ

Gazetemize konuşan komşulardan biri ise dün sabah saatlerinde ailenin evine dairenin boşaltılması için avukatın gittiğini ifade etti.

AVUKAT KOMŞU CİN: SADECE SELİM BİLİYORMUŞ

Ailenin komşularından Avukat Hadi Cin, Selim Şimşek’in geriye uzun bir mektup bıraktığını söyledi. Ailenin intihardan haberinin olmadığının mektupta belirtildiğini söyleyen Cin, “Selim mektupta borç batağından bahsediyor. Mektubun içinde soruşturma sebebi olacak bilgiler de var. Bir takım isimler vermiş” dedi.
Ailenin komşularının eve kargo geldiğini söylediğini aktaran Cin, kimyasal maddenin eve kargoyla gelmiş olabileceğine dikkat çekti. Ailenin birkaç komşusuyla da görüştüğünü belirten Cin, “Eşi banyodayken yığılıp kalmış. Kayınpederi ve kayınvalidesine o mektupta teşekkür ediyor. Anlaşılan ekonomik sıkıntıları varmış, mektupta borçlarından bahsediyor. Sebebini ‘borç bataklığı’ olarak açıklıyor” diye konuştu.

Daha önce defalarca intihar etme kararı verdiğini fakat ardından vazgeçtiğini mektubundan belirttiğini dile getiren Cin, “Kendisi ile birlikte eşi ve çocuklarının da canına kıydığı için özür diliyor. Hakkınızı helal edin diyor” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde Şimşek ailesinden haber alamayan bir yakını, dün saat 20.00 sıralarında eve geldi. Zile basan yakını, kapının açılmaması üzerine geri döndü. Gece yarısı yeniden eve gelen aynı kişi, yine kapının açılmaması üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Cumhuriyet savcısının talimatıyla kapıyı çilingir yardımıyla açtı.

Eve giren polis ekipleri, salonda Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar’ın el ele cansız bedenlerini buldu. Evin diğer bölümlerini de kontrol eden polis, banyoda da anne Sultan Şimşek’in cesedini buldu.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla