Anasayfa / Güncel / ÇUKUROVA SİFED AİLESİNDEN ANKARA ÇIKARMASI

ÇUKUROVA SİFED AİLESİNDEN ANKARA ÇIKARMASI

Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ailesi, 10 Kasım Atatürkün ebediyete intikal edişinin 85. Yıldönümü nedeniyle Ankaraya adeta çıkarma yaptı.


ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış
, ÇUKUROVA SİFED Çatısı altında faaliyet gösteren Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Berman Mantı, GirişimciMersin İş Kadınları Derneği (GİŞKAD) Başkanı Mürvet Beydağı, Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Başkanı Sibel Gelbul ve yönetim kurulu üyeleri Anıtkabirde Atatürkün mozolesine çiçek sundu.
ÇUKUROVA SİFED ailesi, Ankara
da Anıtkabir ziyaretinin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kuruluna izleyici olarak katıldı. ÇUKUROVA SİFED heyeti, Genel Kurulu yöneten TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağın anonsuyla milletvekilleri tarafından alkışlandı.
Mecliste ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Gülcan Kışa hayırlı olsunziyaretinde bulunan, Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkinlede bir araya gelen Başkan Hüseyin Kış ve beraberindeki heyet, meclisi de gezme olanağı buldu.


Türk
iye Cumhuriyetinin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün milletine çağdaş ve bağımsız bir Türkiye bıraktığını kaydeden Başkan Hüseyin Kış, Atamızın fikirleri ışığında aydınlanıyoruz. Onun bize bıraktığı ilke ve inkılaplara sıkı sıkıya bağlıyız. İş dünyası olarak toplumumuzun daha ileri noktalara taşınması için Atatürkün gösterdiği hedefler doğrultusunda ilerliyoruz. Gençlerimize aydınlık yarınlar bırakan değerli varlığımız, kalbimizden ilelebet silinmeyecek Atatürkü aramızdan ayrılışının 85. Yıldönümünde minnetle, şükranla, rahmetle ve saygıyla anıyoruz diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ankara heyetine katılan üyelere ayrıca Atatürk rozeti de takan Başkan Hüseyin Kış, mecliste misafirperverlik örneği sergileyen TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, Mersin Milletvekili Gülcan Kış, Mersin Milletvekili Hasan Ufuk Çakır ve Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’e de teşekkür etti.

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla