Anasayfa / Manşet / CHP TARSUS İLÇE BAŞKANI ALİ İLK İSYAN ETTİ

CHP TARSUS İLÇE BAŞKANI ALİ İLK İSYAN ETTİ

CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk, CHP MersinMilletvekili Alpay Antmen’in ilçe teşkilatını ziyaretinde, “bu gidişle seçimlerde sandığa koyacak adam bulamayacağız”, dedi.

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, bir dizi ziyaret için Tarsus’a geldi.

CHP Tarsus İlçe Teşkilatını da ziyaret eden milletvekili Alpay Antmen, partililerinde bulunduğu bir basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda bir konuşma yapan CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk‘ten sert bir çıkış geldi.

Sayın vekilim, Cumhuriyet Halk Partisi 25 yıldır burada ezik bir partiydi. 25 yıl önce herkes çok iyi bilirki Burhanettin Kocamaz geldiğinde kadınlarımızı, kızlarımızı mezbaheneye, mezarlığa sürdüler.

Biz diyoruzki onlar gibi yapmayalım. Ama yolsuzluğa adı bulaşmış bir sürü çalışan hala belediyede çalışıyor.

Bunları temizlemek lazım. Bunları bir an önce yargının huzuruna çıkarıp, oraları boşaltmamız lazım.

Belediyelerin, belediye başkanlarının, Türkiye geneli için söylüyorum. Partililere pozitif ayrımcılık yapmak zorundadırlar.

Partiliyi birinci derece öne almaları gerekiyor. Ama maalesef görünen bazı şeyler var o da sıkıntı yaratıyor.

Bu gidişle biz açık söyleyeyim, eğer böyle devam ederse Cumhuriyet Halk Partisi sandığa adam koyamayacak duruma gelecektir.”diye konuştu.

Toplantıda bulunan partililerde Ali İlk‘in söylediklerinin doğru olduğunu belirterek bu soruna çözüm bulunmasını istediler.

Çok Okunan Haber

SEÇER, PARTİLİ GENÇLERİN KONUĞU OLDU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Gençliğin Politika …

Bir yorum

  1. haklısın bşkan,25 yıldır chp li bu günü bekliyor.adamlar ayırım yapacak ,sen namuslu kendini göstereceksin yok öyle.doğanın kuralına aykırı hırsızı dolandırıcıyı,yolsuzlara karşı mücadele etme ne farkın kalır ondan…*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla