Anasayfa / Kültür / YENİŞEHİR BELEDİYESİ YAZLIK SİNEMADA ENGELLİLERİ UNUTMADI

YENİŞEHİR BELEDİYESİ YAZLIK SİNEMADA ENGELLİLERİ UNUTMADI

Yenişehir Belediyesi ve Yenişehir Kent Konseyi, sıcak yaz günlerinde engelli bireyleri unutmadı

YAZLIK SİNEMADA BİRLİKTE FİLM İZLEYELİM

 

Yenişehir Belediyesi ve Yenişehir Kent Konseyi,  yazlık sinema etkinliğine engelli bireylerin de katılması için seferber oldu. Limonluk Mahallesi’nde kurulacak yazlık sinema engelli bireylerin ihtiyaçlarına göre düzenlenecek.

1 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’da Yenişehir Belediyesi yanı Kent Konseyi alanında oluşturulacak yazlık sinemadan engelli bireyler de faydalanacak.

‘Yazlık Sinemada Birlikte Film İzleyelim’ şiarıyla yapılacak etkinlik engelli bireylerin topluma adapte olmasına ve toplumda farkındalık yaratılmasına küçük de olsa bir katkı sunmayı amaçlıyor.

Yenişehir Belediyesi ve Yenişehir Kent Konseyi tarafından ortak düzenlenecek film gösterimine siz değerli basın çalışanlarını da bekliyoruz.

 

Tarih: 1 Ağustos 2019 Perşembe

Saat: 21.00

Yer: Yenişehir Belediyesi yanı Kent Konseyi Alanı

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla