Anasayfa / Köşe Yazıları / UFUK KABA YAZDI:KADİR IŞIK DOĞRU TERCİH

UFUK KABA YAZDI:KADİR IŞIK DOĞRU TERCİH

Tebrikeler
Fındıkpınarı’nda düzenlenen futbol turnuvasına ilgi son yıllarda artmaya başladı. Zaman zaman üst düzey oyuncular bazen de Süper Amatör ve Bal Liginde top koşturan futbolcu kardeşlerim sahne alıyor.Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği turnuvaya ilk defa hocaları götüren servis aracıyla gittim.İyi ki de gitmişim.Defalarca gitmeme rağmen farkında olmadığım gelişmeleri gördüm.Öncelikle sabah gidip akşama kadar yüzlerce insanın kahrını çeken,her soruyu yanıtlayan,her takımın yardımına koşan görevli arkadaşları kutluyorum.
Misafir perverliklerinden dolayı hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Ama en çok dikkatimi çeken gelişme ise Spor şubesine yeni atanan Müdür Kadir Işık’ı servis aracında bindiğini gördüm. Bu servis sabahın 7’sinde hareket ettiğini,kendisine ait araç ve şöferin olmasınan rağmen personel ile yola çıkması beni çok şaşırttı.
Merakımı gizleyemedim ve hocalar sordum.Müdürünüz hep sizinlemei yolculuk yapar. Aldığım cevap beni çok şaşırttı. Daha önceki Müdürlerin kesinlikle kendileri ile yolculuk yapmadığı,hatta öğlen gelip birkaç saat durup gittiklerini söylediler.Yeni Müdür Kadir Işık ise sabahın erken saatlerinde gelip turnuvadaki son maça kadar kalıp yine servis aracı ile dönüyormuş.
Umarım bazı müdürlerde bu davranışı örnek alıp personelini ezmek,onlardan uzak durmak yerine iç içe olurlar. Eğer başarı isteniyorsa kibirden ve egodan uzak durmak ilk adım olabilir.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla