Anasayfa / Manşet / MİY TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN ALİ SEÇER’E ZİYARET

MİY TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN ALİ SEÇER’E ZİYARET

Mersin İdmanyurdu taraftarlar derneği Başkan vekili Murat Tanış,yönetim kurulu üyeleri Mustafa Demirtaş,Serdal Gül,Soli tayfa lideri Sefa Özler, Orhan Demirtaş ,İsmail Şahin,Ali Tokvan, Özgür Eroğlu’ndan oluşan taraftar gurubu  Tarsus’lu  iş insanı Ali Seçer’i ziyaret ettiler.

MİY taraftarlar derneği başkanvekili Tanış,çocukluğundan bu güne kadar tirübünde olduğunu hatta tiribünde büyüdüğünü ve arkadaşları ile birlikte gece gündüz demeden Mersin İdmanyurdu sevdasının peşinde olduklarını söyledi.
Bu kentin tek markası Mersin İdmanyurdu’dur. Mersin Büyükşehir belediye başkanımız sağolsun her zaman yanımızda.

Başkanımız kulübümüze maddi manevi destek veriyor. Tüm deplasmanlara otobüs desteği veriyor. Her daim elini taşın altına koyuyor sonsuz teşekkür ederiz.
Ancak bazı deplasman ve iç saha maçlarında iş insanlarının desteğine ihtiyaç duyduklarını işte bu durumlarda dört yıldır sayın Ali Seçer’in yanlarında olduğunu ve büyük destek sağladığını ve bugün hem teşekkür ettiklerini hemde forma ve atkı hediyelerini sunduklarını söylediler.
Miy taraflarlar derneği Başkanı Halit Şimşek’in selamlarını getirdiklerini ve Ali Seçer’e çok çok teşekkür etiklerini ilettiler.
İş insanı Ali Seçer,MİY taraftarlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini  her daim yanlarında  olduğunu olmaya devam edeceğini,Mersin İdmanyurdu’nun bu kentin en büyük markası olduğunu ve sonuna kadar idmanyırdunuzun yanında olacağız dedi.

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla