Anasayfa / Manşet / KIRMIZI ŞEYTANLARDAN SERT ÇIKIŞ

KIRMIZI ŞEYTANLARDAN SERT ÇIKIŞ

Mersin İdmanyurdu taraftar gurubu kırmızı şeytanlar bilindiği üzere bir süre önce içel idmanyurdunu destekleme kararı alıp Mersin idmanyurdu çatısı olarak içel idmanyurdunu işaret etmişlerdi.

Cuma günü sosyal medya hesaplarından eski yöneticiler için sert söylemlerde bulunmuşlardı.

İşte açıklama;

SABRİ TEKLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BAŞKANI !

BU ADAM 4 SENEDIR BULUNDUĞU KONUM NEDENİYLE MERSIN İDMAN YURDU YÖNETİMLERİNDE YER ALDI. ALİ KAHRAMANLI DÖNEMİ SÜREKLI TOPLAYIP ALİ KAHRAMANLIYA TESLİM ETTİĞİ BAĞIŞLARIN MAKBUZLARINI ALAMADIĞINI SÖYLEYİP ELEŞTİRİLERDE BULUNURDU, SONRASINDA HAMİT İZOL YÖNETİMİNE GİRDİ O DÖNEM MERSIN IDMANYURDU’NA PARA TOPLANMASI ADINA KURULAN 1925 DERNEĞİNİN YETKİLİ YÖNETİCİSİ OLDU GEÇEN DÖNEM BURHANETTİN KOCAMAZ’IN MERSİN İDMAN YURDU’NA AKTARDIĞI PARALAR VE SABRİ TEKLİ’NİN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKI İŞ ADAMLARINDAN TOPLADIĞI PARALAR BU DERNEĞE YAPILDI GECEN SEZON BAŞLAMADAN ÖNCE BIZZAT KENDİSİ HAMİT IZOL’A GÜVENMEDİĞİNİ AMA YENİ TAKIM İÇİN BU TOPLANAN PARALARI ONA TESLİM ETMEK ZORUNDA KALDIĞINI DİLE GETİRMİŞ AMA SONRASINDA KURULAN 1925 İDMAN YURDU TAKIMINDA YETKİLİ YÖNETİCİLİĞİNE DEVAM ETMİŞTİ ŞİMDİ YİNE YAPILAN KONGRE SONRASI 1925 İDMAN YURDU YÖNETİMİNDE 2.BAŞKAN OLARAK GÖREV ALIYOR.

ŞİMDİ SABRİ TEKLİ’YE SORUYORUZ HER FIRSATTA GÜVENMEDİĞİNİZİ SÖYLEDİĞİNİZ HALDE TESLİM ETTİĞİNİZ PARALARIN AKIBETİNİ BİLMEDİĞİNİZİ SÖYLEDİĞİNİZ BİR YAPIDA NEDEN HALEN DEVAM ETMEKTESİNİZ ?

2. MERSİN İDMAN YURDU YÖNETİMİ TARAFTARLARI VE CAMİASININ ORTAK KARAR ALDIĞI İÇEL İDMAN YURDU OLUŞUMUNA DESTEK OLMAK YERİNE “GÜVENMİYORUM” DEDİĞİNİZ BIR OLUŞUMDA 2.BAŞKAN OLARAK YER ALIP ÇOĞU ŞEYDEN HABERi OLMAYAN İŞ ADAMLARINI NEDEN YANILTIYORSUNUZ ?

3. KENDİ AĞZINIZLA PARALAR “NEREYE GİTTİ BİLMİYORUM” DEDİĞİNİZ BİR YAPIDA NEDEN HALEN YER ALDIĞINIZ AÇIKÇASI BİZ DE ÇOK BÜYÜK SORU İŞARETLERİ UYANDIRIYOR

BÜTÜN BUNLAR TAKIMI EN ALT LİGE KADAR DÜŞÜRMÜŞ CANI YANMIŞ CAMİAMIZDA ARTIK SABRIMIZI TAŞIRACAK DURUMA GETİRMİŞTİR! BUNDAN SONRA VERİLECEK TEPKİLERİN ÖNÜNE KİMSENİN GEÇEMEYECEĞİNİ BİLİNMESİNİ İSTERİZ!

Bu açıklama üzerine sayın SABRİ TEKLİ basın açıklaması ile cevap vereceğini duyurdu.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla