Anasayfa / Köşe Yazıları / EZGİ DEMİR”DAHA ÇOK KADIN SESİ”

EZGİ DEMİR”DAHA ÇOK KADIN SESİ”

Seçime adım adım yaklaşırken; Cumhuriyet Halk Partisi istifa sürecini başlatmış, istifalar peş peşe gelmiş, parlamentoda temsil hakkı almak için basın açıklamaları başlamıştı!

*

Gönül ister ki Akdeniz’in incisi Mersin’imizden topuk sesleri yükselsin!
Cinsiyetçiliği sevmem, daha kibar söylemle pozitif ayrımcılık diye tabir ettiğimiz siyasette bir adım daha kadının önde olmasını kadın olduğum için sanırım çok çok istiyorum! Yoksa herkesin yolu açık olsun hatta kendi adıma konuşayım, beni en iyi temsil edecek kişi kim olacaksa o gelsin isterim!

*

Mustafa Kemal Atatürk’ün nerdeyse bir çok dünya ülkesinden önce bizim ülkemizde seçilme ve seçme hakkını kadına verdiğini göz önünde bulundurursak, haliyle kadınları daha önde görmek istiyorum!
Gerek partiye emek vermiş biri olarak, gerek kentin yerel basınına emek vermiş biri olarak; bu sürecin saygı, sevgi çerçevesinde geçmesini umut ediyorum.
Öte yandan seçim heyecanlı ve gelecek belirleyici bir şeydir! Dikkatli düşünerek adım atmakta fayda var diye düşünüyorum! Bazı anlar vardır ki; dönüm noktasıdır bu da öyle anlardan biri!

*

Bir devri geride bırakırken; kuruluşun ve kurtuluşun ve aynı zamanda ana muhalefet partimizin iktidara taşınmasını temenni ediyorum! Bu zaman zarfında; en çok kucakladığım ve en çok çalışan, emek harcayan kol olan gençlik kollarına, hemcinslerim kadın kollarına ve elbette ana kadememize saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum!
Asıl şimdi çalışma zamanı diyerek noktalayacağım köşemden sizlere sarılıyor, birlikte iktidarda görüşmek üzere diyorum!

Esen kalın dostlarım! ❤️

Çok Okunan Haber

İrfan Değirmenci’den kendisini hedef alan Ahmet Hakan’a: Patronun sâkisi

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, TİP’ten milletvekili adayı olan İrfan Değirmenci’yi …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort