Anasayfa / Köşe Yazıları / DEĞİŞEMEYEN BELEDİYE BASIN BÜROSU

DEĞİŞEMEYEN BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

Yaklaşık dört aydır kazanılmış bir belediyenin en önemli noktası olan BASIN dairesinde hiç bir değişiklik yapılamıyorsa aranılan liyakatlı daire başkanı bulunamamıştır yenisi aranıyordur. Ben liyakatına,duruşuna inanıyorum o zaman İkinci olasılık daha güçlü,yetkisiz daire başkanı Altkadrosunu dahi değiştirme yetkisi verilmemiştir semboliktir. Buda oraya atanan başarılı arkadaşa güvenilmemiş sonucunu doğurur. Kısacası basın daire başkanı kısa bir süre sonra yetkisinin olmadığı yerde ya istifa eder yada üst kadrosuna tam yetkili bir koordinatör atanır. O arkadaşda alt kadroda çalışır mı çalışmaz mı izleyeceğiz. Bu sancılı sürecin böyle gitmeyeceğini sağır sultan bile biliyor.
Sonuç olarak planlamayı kim yapıyorsa Macit Özcan dönemi ve personeli ile sıkıntılı neden mi isteseler geçmiş dönemdeki sağa sola sürülmüş ötelenmiş ezilmiş personeli bulur getirirler. Özcan dönemine takıntılı planlamacı bu yüzden değişime gidemiyor. Çünkü şuan işi bilen personel elimizde yok diyor. Ondan dolayı bu kadrolar ile devam edeceğiz diyorlar. Yenisini yetiştirmek bir yılı alır. Siz kendinizi parçalasanızda biz bu kadrolar ile yola devam edeceğiz sonucunu gözümüze sokuyorlar.

CHP yerel yönetimlerde neden başarılı olamıyor sorusunun cevaplarından biri budur kendi adamına güvenmeyip karşıt fikirliden medet umuyor belki gelecekte oy verir umudunda. Oy verir mi bence vermez hatta son bir yıl içerden yıkım başlar.

Olması gereken belediye çalışanı örgüt emekçisi olmalı içeride iyice örgütlenmeli karşıt fikirli oyları ise yapacağımız güzel hizmete inandırarak kazanmalıyız.

Dip not geçmişinizden asla gocunmayın geçmişiniz gururunuz olsun. Geçmişinizi unutmaya çalışmak yerine sık sık anımsayın.
Bir kaç gündür Büyükşehir belediye haberi yapmıyorum çünkü yine basın maillerim kesildi.

Çok Okunan Haber

Tuncer’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı Mesajı

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, 19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla