Anasayfa / Güncel / YÖRÜKLERDEN BAŞKAN SEÇER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

YÖRÜKLERDEN BAŞKAN SEÇER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

    Yörük Türkmen Vakfı Mersin Şube Başkanı ve Taşeli Yörükleri Derneği Başkanı ile yönetim kurulu üyesi Mera birlik başkanları, göreve gelmesinin 2. yıldönümünde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkürziyaretinde bulundu.

    Yörük Türkmen Vakfı Mersin Şubesi Vakıf Başkanı Berdan Tun, Başkan Yardımcısı Şerife Arıcı Yıldız, Taşeli Yörükleri Dernek Başkanı Hilmi Özaydın ile yönetim kurulu üyeleri Arslanköy Mera Birlik Başkanı Hasan Dudaklı, Sadiye Mera Birlik Başkanı Mutlu Özdemir, Tırtar Mera Birlik Başkanı Davut Keser, Değnek Mera Birlik Başkanı Mehmet Kaya ile Erdemli Toros Mera Başkanı Osman Dudaklı’dan oluşan heyet adına söz alan Şerife Arıcı Yıldız; geride kalan 2 yıllık süreçte her kesimi kucaklayan yönetim anlayışı ve hizmetleri için Başkan Seçer’e teşekkür etti. Şerife Arıcı Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’e, bu önemli göreve seçilişinin 2. yıldönümünde ziyarette bulunduk. Yönetim anlayışı ve her kesime ulaşan değerli hizmetleri için kendisine teşekkür ettik” dedi.

    Konar göçer yörüklerin sorunları ve talepleri ile busorunların çözümü için hazırladıkları öneri dosyasını da Başkan Seçer’e sunduklarını belirten Şerife Arıcı Yıldız,şunları söyledi: “İlgisi için Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemiz bu iki yıllık dönemde Akdenizdeki balıķçıdan Toroslardaki çobana kadar 7 den 77’ye herkese hizmetleri ile ulaştı. Sosyal hizmetleri ile kimsesizlere, yoksullara, işsizlere ve esnafa destek oldu.Biz de bu bağlamda; son zamanlarda ülkedeki gelişmeler,kent yaşamının getirdiği değişimler nedeniyle konar göçeryaşamlarında güçlük çeken yörüklerin sorunları ve taleplerini Başkanımıza ilettik. Bize her zaman destek olan, sosyal belediyecilik yaklaşımı ile de her kesimden vatandaşımıza daima yanlarında olduğunu hissettiren Başkanımıza teşekkür ediyor, önümüzdeki dönem çalışmalarında da başarılar diliyoruz dedi.

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla