Anasayfa / Güncel / UFUK KABA:İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

UFUK KABA:İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

Tarih 30.05.2015 Yer Mersin Stadyumu
Mersin İdman Yurdu 2- 2 Başakşehir sezonun son maçı takımın başında RIZA ÇALIMBAY takım sezona mükemmel başlamış 10 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik almış ve bu harika sezonu 7. sırada bitirmiş. Kadroda Vederson, Serkan Balcı , Servet Çetin , Murat Ceylan , Mitrovic , Nakoulma , Tita , Welinton ve daha birçok ligin kalbur üstü futbolcuları var.
Şehir ayakta herkesin dilinde MİY maçlarda fotoğraf karesine ve yönetime girmek için yarışan şehrin önde gelenleri.
PEKİ YA SONRA!
Evet sonra ki sezon HİÇ BİR BAŞARI CEZASIZ KALMAZ hoca gitmiş bir sürü transfer gelmiş o olmuş, bu olmuş bu şaşalı gecen sezonun ardından takım maddi zorluklar, idmana çıkmayan futbolcular, değişen başkanlar gecen sezon yönetime, fotoğraf karesine girmek için birbirleri ile yarışan şehrin önde gelenleri herkes yok olmuş koca çınar MİY bu günlere gelmiş.
Şimdi bu yaşananları neden hatırlattım size; çünkü çabuk unutuyoruz neler yaşadık, neden bu haldeyiz hemen unutuyoruz ve sonra tekrar aynı şeyler başımıza geliyor. Bugün olduğu gibi her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalıyoruz ama bundan sonra yok öle bir şey. Ne unuturuz ne unuttururuz herkes herkesi biliyor herkes kendini biliyor.
Bu büyük camia 4 sene önce nerdeydi şimdi nerede, neler yaşadı hatırlatmak istedim ve bundan sonra da sık sık hatırlatacam ki herkes ne yapmış, ne yapmamış bilsin Mersin sevdalıları. Evet şimdiye kadar yazdığım bu yazıda bir şeyden bahsetmedim Şanlı MİY taraftarından.
Çünkü onları ayrı tutuyorum o şaşalı dönemde de takımın arkasındaydı. Bu hafta Bölgesel Amatör ligde HATAY deplasmanında da deplasman tribünleri doldurarak İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE takımımım arkasındayım dedi .Helal olsun size bu büyük taraftara da bu yakışırdı.
İçel İdman Yurdu ise çok iyi gidiyor açık ara ligin favorisi .Deplasmandan 2-0 galibiyet ve güzel futbolla döndü aynen böyle devam çocuklar hedeflerimizi unutmadan eski günlere dönene kadar durmak yok.
Bu taraftar böyle takımını sahiplensin bu takım tekrar eski şaşalı günlerine döner ben buna yürekten inanıyorum. O zamanda bu zamanda takımı yalnız bırakmayan başta ŞEYTANLAR grubu ve büyük MİY Taraftarına yürekten teşekkür ediyorum herkesi bu takıma destek olmaya maçlarda takımına sahip çıkmaya davet ediyorum.
HAYDİ MERSİN ŞİMDİ DEĞİLSE
NE ZAMAN.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS ÇAMALAN’DA HALAYLI, TÜRKÜLÜ KONSER

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşen sosyal etkinlikler tüm hızıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort