Anasayfa / Güncel / UFUK KABA:Hiçbir başarı tesadüf değildir

UFUK KABA:Hiçbir başarı tesadüf değildir

Kenti dört bir yandan Futbol ateşi sarmış durumda.Tabiki Mersin futbolunun amiral gemisi İÇEL iDMAN YURDU’ nun Bölgesel Amatör ligde deplasmanda rakibi Mucur Yabanlı sporu 0-2 yenerek 3’te 3 yapması, grubunda lider olması, üstüne Ziraat Türkiye kupasında dolu dizgin giderek 4’ncü tura kadar yükselmesi futbol ateşini körükledi.
Tabi bu başarı her kesi tetikledi. Ve böylece başarının tesadüf olmadığını da göstermiş oldular. Futbolcusundan malzemecisine,Başkanından hocasına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Gelelim futbol ateşinin yanarak büyümesinde büyük katkı sunan BÜYÜK İDMAN YURDU taraftarına.İçerde olsun deplasman maçları olsun tam destek veren Şeytanlar Gurubunu gönülden teşekkür ediyorum.Onların olmadığı hiçbir maçın keyfi olmaz.
Taraftarın 5 saatli deplasmana küçük bir araca tıka basa doldurarak gitmesi asla unutulmayacak.Dediğim gibi başarı geldikçe destekçilerde artıyor.En büyük desteği verenlerden biri de Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak oldu.Öncelikle Akdeniz’de spora büyük katkı sunan Başkan Radyo programımıza bağlandığında bizi umutlandıran açıklamalarda bulundu. Özellikle Spor Bakanı ile görüştüğü Akdenizi spor bölgesi yapacağı açıklama çok konuşulacak gibi.
Şuan Akdeniz Bölgesinde 12 halı saha mevcut.Ve sahaların bakımı yanı sıra 1 adette yeni sentetik saha ,Gençlik Merkezi yapılmasına başlanacağını duyunca çok sevindik.Eminim tüm bu tesisiler Amatör takımlarımızı mutlu edecektir.Bir başka destekçi ise Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz’ın İçel İdman Yurdu’na tesis vermesi takıma sahip çıktığı için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
Ha unutmadan tesisi Toroslardan bakımı Akdeniz Belediye’sinden olduğunu hatırlatayım. Son destek ise Yenişehir Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit’ten geldi. Kendisi ile görüştüğümüzde İçel İdman Yurdu bu hafta kaç gol atarsa deplasman için o kadar araç verecem demişti. Deplasmanda 2-0 kazanan İçel İdman Yurdu’na 2 otobüs sözünü yerine getireceğini açıkladı. Tüm Başkanlarıma vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürü borç biliyorum
Özellikle Akdeniz Belediye Başkanı Gültak’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Son olarak küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum Ayda Yürüyenler Dünyaya Dönün.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS ÇAMALAN’DA HALAYLI, TÜRKÜLÜ KONSER

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşen sosyal etkinlikler tüm hızıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort