Anasayfa / Güncel / UFUK KABA:HAREKET ZAMANI

UFUK KABA:HAREKET ZAMANI

İçel İdman Yurdu Ziraat Türkiye Kupasında 1. Lig ekibi Osmanlıspor’u geçerek sadece tur atlamadı, Mersin’lilerin gönlüne de yerleşti. Aslında bu yaşanan olay çok basit bir tur atlama olarak bakılmamalı. Koca çınar Mersin İdman Yurdu’ndan oluşan boşluğu doldurması için yola çıkmış bir ekip. Yapacağı her şey ama her şey Mersin İdman Yurdu ile anılacak.
İlk lig maçında ve oynadığı 3 Kupa maçında yaptıkları ile sınıfı geçti İçel İdman Yurdu. Şimdi sıra Kenti yönetenlerde. Başarı birlik beraberlik olmadan asla gelmez. İçel İdman Yurdu’nun yakmış olduğu bu ateşi güçlendirmek ve uzun soluklu olması için Kentin yönetenlerin mutlaka takıma destek vermesi gerekiyor. Umarım Mersin İdman Yurdu’nun son zamanlarında yalnız bırakıldığı gibi İçel İdman Yurdu’da yalnız bırakılmaz.
Son olarak büyük taraftarımız Şeytanlar Gurubuna değinmeden edemeyeceğim. Maçın hangi gün nerede nasıl olduğuna bakmadan tribünleri doldurması, son nefesine kadar takıma destek olması en büyük alkışı hak ediyor. Şeytanlar Gurubu Kırmızı Lacivertli ekibe destek verdikçe bu takımın sırtı asla yere gelmeyecek. Haydi, Mersin takımın sahip çık ve layık olduğun yere gelmesinde destek ol.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS ÇAMALAN’DA HALAYLI, TÜRKÜLÜ KONSER

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşen sosyal etkinlikler tüm hızıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort