Anasayfa / Güncel / TUNCAY GÖKÇEL: BÜYÜKŞEHİR AKARYAKIT İHALESİ BİRİLERİNİN MUSLUĞUNU KESTİ

TUNCAY GÖKÇEL: BÜYÜKŞEHİR AKARYAKIT İHALESİ BİRİLERİNİN MUSLUĞUNU KESTİ

Son günlerde Mersin kamuoyunda Mersin Büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu akaryakıt ihalesi çok konuşuldu.
Konu ilgili Bilgisine başvurduğumuz Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Büyükşehir belediyesi meclis Üyesi Tuncay Gökçel şunları söyledi. Başkanımız ve makina ikmal daire başkanımıza yapılan saldırılar art niyetten öte değildir. Birilerinin para musluklarına dokunmuşlar ki ısmarlama yazılar yazdırıyorlar.
Mersin Büyükşehir belediyesi akaryakıt ihalesinde tamamen belediye menfaatleri doğrultusunda yüksek bir indirim aldık yani rakamsal olarak yüzde 13,5 iskonto ile sonlandırıldı.
Son beş yılda Mersin Büyükşehir belediyesinin akaryakıt ihalelerine baktığımızda böyle bir indirim alınmamıştır yaklaşık yüzde üçler civarında bir indirimle akaryakıt alınmıştır.
Mersin’deki kamu kurumlarına baktığınızda yüksek alım yapan tüm kurumlar %2 ,%3’ler civarında bir iskonto alıyorlar.
Mersin Büyükşehir belediyesi öncelikle büyükşehir belediye başkanımız sayın Vahap Seçer ve  makina ikmal daire başkanımız Sabahat Aslan’ın çalışmaları sonucu enerji piyasası düzenleme kurulu’ndan serbest tüketici lisansı aldılar. Bu lisansla birlikte ihaleye çıkıldığında yüksek bir indirim söz konusu oldu. Emeklerinden dolayı öncelikle sayın başkanımıza sonrasında Sabahat Aslan hanıma Mersin halkı adına teşekkür ediyoruz.
Kazanan Mersin olmuştur Mersin halkı olmuştur.

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla