Anasayfa / Güncel / TOROSLAR’DA ÖNCELİK YOLLAR

TOROSLAR’DA ÖNCELİK YOLLAR

Toroslar Belediyesi, vatandaşların ulaşımlarını kolaylıkla sağlayabilmeleri amacıyla mahallelerde başlattığı yeni yol açma, bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından Arslanköy Mahallesinde bozuk olan bahçe yollarına kayrak serimi yapılarak Kızılkaya, Güzelyayla ve Gözne Mahallelerinde ise bahçe yollarında bakım ve onarım çalışması gerçekleştirildi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, “Bir kentteki gelişmişlik seviyesinin en önemli göstergelerinden biri vatandaşların ulaşım sıkıntısı yaşamamaları ve yolların düzgün olmasıdır” düşüncesinden yola çıkarak mahallelerde yol açım, bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı.

Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dikkate aldıklarının altını çizen Başkan Yılmaz, “Halkımızdan gelen talepleri belli bir plan dahilinde çözüme kavuşturuyoruz. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çalışmaları hızlandırdık. Büyük ve geniş bir ilçeye sahibiz. Mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızın tamamlanmasıyla diğer mahallelerimizin de yol ihtiyacı olan bölgelerde de yeni yollar açacağız” ifadelerini kullandı.

Çok Okunan Haber

Yenişehir Belediyesi özel çocukları yalnız bırakmıyor

Mersin Yenişehir Belediyesi düzenlediği etkinliklerle özel çocukların yanında olmaya devam ediyor. Özel bireyleri yalnız bırakmayarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort