Anasayfa / Güncel / TOROSLAR’DA BAHÇE YOLLARI İYİLEŞTİRİLİYOR

TOROSLAR’DA BAHÇE YOLLARI İYİLEŞTİRİLİYOR

Toroslar Belediyesi, yol yapım çalışmaları kapsamında çiftçilerin tarla ve bahçelerine ulaşımını sağlayan arazi yollarına yönelik düzenleme ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan ilçe genelindeki yollarda asfalt serim, sathi kaplama ve kilit parke çalışmalarını gerçekleştirirken, bir yandan da tarımsal üretimin yoğun olduğu mahallelerdeki yolları iş makineleriyle bakımdan geçiriyor.

Özellikle kış aylarındaki hava koşulları nedeniyle bozulan yollar düzenlenerek, çiftçilerin tarlalarına daha rahat bir şekilde ulaşması sağlanıyor.

“Üretimin ve Üreticinin Yanındayız”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar’ın tarımsal potansiyele sahip önemli bir ilçe olduğunu dikkat çekerek, her zaman üretimin ve üreticinin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Çiftçilerin tarım arazilerine ulaşmak için kullandığı yolları düzenleyerek bakımdan geçirdiklerini söyleyen Başkan Yılmaz; “İlçemizin her noktasına eşit hizmet götürme gayretindeyiz. Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda en çok istenilen hizmetlerden bir tanesi de bahçe yollarının iyileştirilmesidir. Biz de kış şartlarından dolayı bozulan tarla ve bahçe yollarınıdüzenleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz”ifadelerini kullandı.

Çok Okunan Haber

SARIYILDIZ – KADIN-ERKEK EŞİTLİĞİ MÜCADELESİNDE KADINLARIN YANINDAYIZ

Turgut Reis Mahallesi Kültür ve Sanat Evi yılsonu etkinliğine katılan Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Hoşyar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla