Anasayfa / Güncel / TOROSLAR BELEDİYESİ’NİN VEFA DESTEK GRUBU EKİBİNE BAŞARI BELGESİ

TOROSLAR BELEDİYESİ’NİN VEFA DESTEK GRUBU EKİBİNE BAŞARI BELGESİ

Halk sağlığını tehlikeye atan Koronavirüs salgınına karşı ilçede adeta seferberlik ilan eden Toroslar Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı tarafından ödüllendirildi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve ekibi, pandemi sürecinin güvenilir ve kontrol altında tutulabilir olması amacıyla yaptığı üstün çalışmalarla takdir topluyor.

Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında Toroslar Kaymakamlığı bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu’nda görev alan Toroslar Belediyesi personeli, göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmaları dolayısıyla İlçe Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin tarafından başarı belgesiyle ödüllendirildi.

KAYMAKAM ŞAHİN’DEN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Salgının dünya genelinde etkili olmaya başlamasıyla birlikte gerekli planlamalarını yapan ve Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü andan itibaren ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına başlayan Toroslar Belediyesi, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmek üzere mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarıyla da dikkat çekmişti.

Covid-19 ile mücadelede örnek ilçelerden biri olan Toroslar İlçesi, belediye ve kurumlar arası koordinasyonun en başarılı bir şekilde sağlandığı merkezlerden birisi de oldu.

Kaymakam Şahin, pandemi sürecinin koordineli bir şekilde yürütülmesine önemli katkılar sunun Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a teşekkür ederek bir plaket takdim etti. Şahin, daha sonra koordinasyonda görev alan belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personeline de başarı belgelerini tek tek vererek, teşekkür etti.

ŞAHİN; “BU ZORLU SÜREÇTEN ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKMAYI BAŞARDIK

Pandemi sürecinde Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın ve belediye personelinin mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir başarı sergilediğini ifade eden Kaymakam Şahin; “Bu çalışmanın başarıyla ulaşmasında da en önemli faktörlerden birisi de belediyemizin bize desteğiydi” dedi.

Belediye personeline hitap ederek bir konuşma yapan Kaymakam Şahin; “Pandemi süresince Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz, her konuda bize destek verdi, yetişti ve bütün imkanlarını sundu. Ve bu süreci alnımızın akıyla başarılı bir şekilde tamamladık. Bu sürecin devam etmesinde yürütülmesinde sizlerin çok büyük katkısı var. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bizi başarılı kıldınız, ilçemiz covid-19 ile mücadelede örnek ilçelerden birisi oldu. Başta belediye başkanımız olmak üzere belediye başkan yardımcılarımıza, müdürlerimize ve hepinize çok teşekkür ediyorum. Şunu da biz gösterdik ki böyle zamanlarda çok iyi bir çalışma sergileyebilecek bir ilçeyiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN YILMAZ: “PANDEMİ SÜRECİNİN KAHRAMANLARIYLA GURUR DUYUYORUM”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise Toroslar İlçe Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin’e nazik düşüncesi için teşekkür ederek; “Sayın Kaymakamımızın bu takdiri bizi daha da motive etti ve güçlendirdi. Mutlu olduk, gurur duyduk. Biz büyük bir aileyiz ve hep beraber daha güzel işler yapacağız inşallah” dedi.

Başkan Yılmaz, pandemi sürecini birlik ve beraberlik içerisinde başarıyla atlattıklarına vurgu yaparak; “Gerçekten zor bir süreç geçirdik. En önemli zorluk da çerçevesini, süresini ve niteliğini bilmediğimiz, her gün araştırdığımız ve konuştuğumuz bir süreç yaşadık. Bu süreçte başkan yardımcılarımızdan işçimize, hocalarımızdan psikologlarımıza ve şoförlerimize kadar tüm personelimizle birlik ve beraberlik içerisinde koordinasyon içerisinde bir çalışma yaptık. Mesai mefhumu gözetmedik. Geceleri toplantı yapıldı, her genelge incelendi. Ve hatta genelgeler gelmeden önce olabilecekler üzerinde düşünüldü ve hazırlık yapıldı. Kıymetli Kaymakamımızın önderliğinde başarılı bir çalışma oldu. Göreve geldiğimiz bir yılı aşkın süredir halkımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Pandemi süreci de en zor süreçti ama manevi olarak en çok tatmin olduğumuz hizmet dönemi oldu. Büyüklerimizin ekmeğine, yoğurduna kadar evlerine götüren, yanlarında olan ve sağlık hizmetinde destekveren çok fazla kahraman var burada. Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla