Anasayfa / Güncel / TBB’den Yenişehir Belediyesine temizlik aracı hibesi

TBB’den Yenişehir Belediyesine temizlik aracı hibesi

Türkiye Belediyeler Birliği(TBB), Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in talebi doğrultusunda Yenişehir Belediyesine vakumlu yol süpürme aracı hibe etti. Temizlik işlerinde kullanılacak aracı teslim alan Başkan Özyiğit, TBB’ye teşekkür ederek, aracın Yenişehir’e hayırlı olmasını diledi.

Yenişehir Belediyesi, daha iyi ve kaliteli hizmet için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. TBB’nin desteğiyle yeni bir yol süpürme ve temizlik aracını ilçeye kazandıran Yenişehir Belediyesi, temizlik hizmetini daha hızlı ve verimli gerçekleştirecek. TBB tarafından hibe edilen aracı teslim alan ve direksiyona geçen Başkan Abdullah Özyiğit, aracın hibe edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aracın sahip olduğu modern teknik özellikleriyle cadde, sokak, meydan ve pazar yerlerini sorunsuz bir şekilde temizleyeceğini söyleyen Başkan Özyiğit, Yaptığımız temizlik aracı başvurusu Türkiye Belediyeler Birliği tarafından kabul edildi. Belediyemize hibe edilen aracıteslim aldık. Amacımız vatandaşlarımızın huzurla yaşayabileceği temiz bir çevre yaratmak.  Bu anlamda ekiplerimiz görevlerini büyük bir hassasiyetle sürdürüyorlar ve araç filomuzu da güçlendiriyoruz. Uzun yıllar kentimize hizmet edecek aracımız hayırlı olsun.”dedi.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla