Anasayfa / Güncel / SOKAĞA ÇIKAN YAŞLI TEYZE GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

SOKAĞA ÇIKAN YAŞLI TEYZE GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

65 yaş üstü vatandaşlar, sokağa çıkma serbestisi kapsamında üçüncü kez sokağa çıkıyor. Haber Global ekibinin Üsküdar’daki sokak izlenimleri sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlamasından bu yana, 65 yaş üstü vatandaşlar üçüncü kez sokağa çıkıyor. 65 yaş üstü vatandaşlar bugün saat 14:00-20:00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek.

Sokoğa çıkma izni kapsamında Üsküdar’daki vatandaşlara duygularını soran Haber Global muhabiri Mehmet Altunışık’a, yaşlı bir teyzenin gözyaşları ile cevap vermesi yürekleri burktu. Sokağa çıkma serbestisi kapsamında dışarı çıktığını belirten ve duygulanarak gözyaşlarını tutmayan yaşlı teyze, “Öpüyorum annem. Çoluk çocuğumun yanında olmak istiyordum. Burada gurbet gibiyim. Çoluk çocuğuma hasretim annem bu bayram. Kocaeli’nin Derince ilçesindenim ben. İneyim dedim, bomboş her taraf. Buna da şükür, sanki annemden yeniden doğdum” dedi.

 

 

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla