Anasayfa / Güncel / SİLİFKE BELEDİYESİ’NDEN ARAZİ YOLLARINA BAKIM

SİLİFKE BELEDİYESİ’NDEN ARAZİ YOLLARINA BAKIM

Silifke Belediyesi kent merkezi ve kırsal mahallelerde yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Silifke Belediyesi, arazi yollarındaki bakım ve düzenleme faaliyetleriyle çiftçilerin yüzünü güldürüyor.

Merkez ve kırsal ayrımı yapmayan Silifke Belediyesi, vatandaşların talep ve sıkıntılarına çözüm üretmeye devam ediyor. Belediye, bir yandan mahalle sakinlerinin talebi olan yollarda stabilizebakım çalışmasını gerçekleştirirken, diğer yandan da kepçe ve kamyonlarla arazi yollarının bakımını gerçekleştiriyor.

Kent merkezindeki hizmetlerin yanı sıra mahallelerdeyapılan hizmetleri de yerinde denetleyen ve inceleyen Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut,çalışmalarla ilgili başkan yardımcıları ve teknik personellerden bilgiler alıyor.

‘Vatandaşlarımızın talep ve sıkıntıları bizim için önceliklidir’


         Başkan Mustafa Turgut, Kent genelinde ve farklı noktalarda devam eden belediye hizmetlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Bir mahallemizde parklar yapılırken başka bir mahallemizde parke döşeme, yol açma, asfaltlama ve yol bakım çalışmalarımız oluyor. Plan ve program dâhilinde yaptığımız bu çalışmaların hepsini bizzat yerinde görüp inceleyerek, muhtar ve vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Öncelikle halkımızın ulaşımında sıkıntıya neden olan kullanışsız yollarımızı genişleterek, mevcut bozuk yollarımızın da bakımını yapıyoruz. Vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza hizmetlerimizde verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri daha mutlu ediyor. Yol girmemiş, hizmet almamış bir tek mahalle bile bırakmayacağız. Silifke Belediyesi olarak ekibimiz hazır ve çalışmalarımıza kapsamlı bir şekilde hız verdik. Silifke merkezi başta olmak üzere 88 mahallemizde yollarımızı ve sokaklarımızı bir birinceliyor ve bakım çalışmalarımızı plan dâhilinde tamamlıyoruz. Hizmetlerimizin mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mahalle sakinleri de, arazi yollarına yapılan bakım çalışmasından dolayı Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’a teşekkür ettiler.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla