Anasayfa / Güncel / SİLİFKE BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELERİ BAKIMA ALDI

SİLİFKE BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELERİ BAKIMA ALDI

Silifke Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları kapsamında park, bahçe ve yeşil alanlardaki çalışmalarına devam ediyor.
Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, belediyenin sorumluluk sahasında yer alan orta refüj, park ve bahçeleri bakıma aldıklarını belirtti. Belediye ekipleri, yeşil alanlarda toprak tesviye, çim serimi, bitkilendirme ve peyzaj uygulamalarını da sürdürüyor.
‘Kentimizin farklı noktalarında çalışıyoruz’

İlçe genelinde bulunan park ve bahçelerde yeni düzenlemeler yapıldığını ve bakım çalışmalarının devam ettiğini açıklayan Başkan Turgut, “Belediye ekiplerimiz, parklarımızı daha güzel, daha estetik ve bakımlı bir hale getiriyor. Kenti gösteren en önemli unsurlar park ve bahçelerdir. Mahallelerimizde yeşil alanlarımızda peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Park ve bahçelerimize yeni oyun alanları, spor aletleri tahsis ederek, çocuklarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde oynayabileceği yeni mekânları hizmete sunuyoruz. Bununla birlikte farklı yaş gruplarındaki vatandaşımızın spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği, oturabileceği, dinlenebileceği yeşil alanlarımızı da artırarak ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz” dedi.

Başkan Turgut, kent estetiğini sağlamak için yeşil alanlarda bakım ve onarım çalışmalarının kesintisiz devam edeceğini ifade etti.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla