Anasayfa / Güncel / SİLİFKE BELEDİYESİ GÖKBELEN YAYLASINI TEMİZLEDİ

SİLİFKE BELEDİYESİ GÖKBELEN YAYLASINI TEMİZLEDİ

Silifke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından mahallelerdeki şarampol ve çevre temizliği çalışmaları devam ederken, ekiplerin Gökbelen Yaylası’nda gerçekleştirdiği şarampol, su kanalı ve çevre temizlik çalışmaları yaylacıların beğenisini topladı.

Silifke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmayla, Gökbelen Mahallesi’nde şarampol temizliği ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Çalışmalar mahalle mahalle plan ve program dâhilinde yapılmaya devam ediyor.

Yayla sakinlerinden Silifke Belediyesi’ne teşekkür

Silifke Belediyesi’nin büyük bir titizlikle çalışmalarını tamamladığı, temizlenen ve yenilenen çehresiyle güzel bir görünüme kavuşan mahalleler, vatandaşların ve yöre sakinlerinin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Gökbelen yaylasında yapılan temizlik çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren yayla sakinleri, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut ve ekibine teşekkür ediyoruz. Sokak aralarımızın temizliği kısa bir süre önce yapılmıştı. Şimdi de mahallemizin içerisinden geçen derenin temizliği yapıldı. Güzel bir çalışma oldu. Esnaflarımız ve yayla sakinlerimiz beklenti içerisindeydi. Yaz sezonunda rutin olarak yapılan temizlik çalışmaları bizleri çok memnun ediyor” diye konuştular. 

Başkan Turgut, ‘Silifke Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız’

Mahallelerde belediye tarafından yürütülen çalışmaları fırsat buldukça yerinde inceleyen ve denetleyen Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Kentimize bağlı tüm mahallelerimize eşit bir şekilde hizmet veriyoruz. Birçok mahallemizde temizlik ekiplerimiz tarafından başlatılan çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle sahil kesimlerinde denize giren yerli ve yabancı vatandaşlarımızın yoğunluğu yaşanırken, yayla mahallelerimizde de ayrı bir yoğunluk yaşanıyor. Silifke Belediyesi olarak yaz kış demeden ve mazeret üretmeden halkımızın yanındayız. Halkımızın talep ile sıkıntılarıyla ilgilenmeye devam edeceğiz. Şehrimizin yaz mevsiminde önemli bir nüfusu Gökbelen ve Mara (Kırobası) yaylalarımıza göç ediyor. Bu bölgelerimizde de temizlik, park bahçe ve çöp toplama gibi hizmetlerimizin düzenli olarak yapılmasına ağırlık verdik’ dedi.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla