Anasayfa / Güncel / SEÇER KAHVALTI’YI TIRMIL SANAYİ SİTESİNDE YAPTI

SEÇER KAHVALTI’YI TIRMIL SANAYİ SİTESİNDE YAPTI

Büyükşehir belediye başkanı Vahap Seçer sabah saatlarinde Tırmıl sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.
Ziyaret sıtesi İlhan Çokgün’ün kahvaltı davetine katılıp esnaflar ile tek tek sohbet etti.
Ziyarete MTSO başkanı Ayhan Kızıltan ve ESOB başkanı Talat Dinçer eşlik etti.
Sanayi esnafını daha öncede defalarca ziyaret ettiğini bu defa başkan olarak gelip teşekkür için geldiğini söyledi.
Şimdi birlikte sorunları çözme vakti. Seçildikten  sonra hiç bir şeyden yakınmadan hizmetleri vatandaşa götürmeye devam ediyoruz, meclisten borçlanma yetkisini aldık ama şuana kadar borçlanma yapmadık dedi.
Tüyü bitmemiş yetimin hakkını har vurup harman savurarak harcayamam. Bu kentin kaynaklarını bu kentin vatandaşına hizmet olarak sunmak için gece gündüz ekibimle mücadele ediyoruz.
Sizlerin isteği olan benim seçim projelerimden birisi esnaf masası projesini hayata geçiyoruz artık esnaf sorunlarını direk iletip kısa sürede çözüm bulacaktır dedi.
Mümkün olduğunca tüm alımlarımızı Mersin esnafından yapmaya gayret ediyoruz. Geçmiş dönemde alacağı olan esnafımızın ödemelerini yapmaya başladık hatta geçen ay iç piyasaya elli yedi milyon ödeme yaptık yapmaya devam edeceğiz ayrıca misafir perverliklerinden dolayı siz değerli esnafımıza teşekkür ederim diye sözlerini tamamladı.
Sanayi sitesi başkanı İlhan Çokgün Mersin’in özlediği tablonun bu olduğunu tüm STK başkanlarının ve esnafın Seçerin yanında olduğunu ve esnafa yakın duruşu samimiyetinden dolayı teşekkür etti.

Çok Okunan Haber

SEÇER, PARTİLİ GENÇLERİN KONUĞU OLDU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Gençliğin Politika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla