Anasayfa / Güncel / BAŞKAN YILMAZ; “BASIN, DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZİ”

BAŞKAN YILMAZ; “BASIN, DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZİ”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.
Başkan Yılmaz, Türk Basınından sansürün kaldırılışının 111’nci yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında; “Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir.” dedi.
“İlimizin ve ilçemizin yararına olacak her türlü çalışmada basın mensuplarımızın yanında oluğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.” diyen Başkan Yılmaz; “Kamuoyunun gözü, kulağı ve sesi olan basın çalışanlarımızın yaşadıkları zorlukları biliyoruz. Bu zorluklara rağmen özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensubu arkadaşlarımız, her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler. Belediye olarak hizmetlerimizin ve projelerimizin halkımıza duyurulmasında etkin bir rol üstlenen basın mensuplarımızın bugüne kadar olduğu gibi ilimizin ve ilçemizin hak ettiği yere ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağına inancım tamdır. Türk Basınından Sansürün Kaldırılışının 111. yılında, tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramını kutluyor, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Basın hiçbir sebeple baskı ve etki altına alınamaz” sözü ışığında, tarafsızca ve ilkeli bir şekilde görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla