Anasayfa / Güncel / RADYO GÜNLERİNİN EFSANE PROGRAMI “YAĞMUR KAÇAKLARI” , CAFE DU THEATRE’DA DİNLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR

RADYO GÜNLERİNİN EFSANE PROGRAMI “YAĞMUR KAÇAKLARI” , CAFE DU THEATRE’DA DİNLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR

90’llı yıllarda radyo programları içinde efsane olan, Mehmet Çeto Tekkanat’ın “BAYÇET” mahlasıyla hazırlayıp sunduğu , şiir ve sohbet programı  “YAĞMUR KAÇAKLARI”  Cafe DuTheatre’de seyircisiyle hasret gidermeye başladı.

İnstagram’dan da canlı yayınla hayranlarına ulaşan efsaneprogramın modaratörlüğünü Burak Aydın ve Erkut Burgaç yaparken, Vahit Utku İşçimen de gitarı ve şarkılarıyla katılıyor.

Yıllar sonra İlk kez seyircileriyle yüzyüze, gözgöze ve yürek yüreğe program yaptığını belirten Mehmet Çeto Tekkanatşunları söyledi; “Mersin’e geri döndüğümde Sun Radyo’da başladığım ve daha sonra Radyo Kent’te yıllarca sürdürdüğüm şiir sohbet programı Yağmur Kaçaklarını sosyal medyadan canlı yayınla yapmaya başladım. Bu pandemi günlerinde bana ve dinleyenlere ilaç gibi geldi. Eski öğrencilerimden Erkut Burgaç Mersin’de eksikliğini hissettiğimiz güzel bir mekan açınca böyle bir program yapmaya karar verdik. İlk günden itibaren yoğun bir ilgi gördü. Canlı yayınlarla da insanlar hem programı izledi hem de interaktif bir şekilde soru ve yorumlarıyla katıldılar. Burada yalnızca şiir okunup şarkı söylemiyoruz, yaşama ve aşka dair her şeyi paylaşıyoruz. Seyircilerimizle de sahneyi paylaşıyoruz. İsteyen herkes mikrofonu kapıp şiir okuyabiliyor ve düşüncelerini paylaşabiliyor.Hepimize ilaç gibi gelen bu program sürekli yenilenerek devam edecek.”

Yağmur Kaçakları şiir ve sohbet programı, her cumartesi saat 20.00’den itibaren Cafe Du Theatre’de şiir ve sanat severlerle, keyifli bir gece yaşamak isteyenlerle birlikte olacak.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla