Anasayfa / Güncel / PAYLAŞILAMAYAN TOROSLAR VE HAYALCİLER

PAYLAŞILAMAYAN TOROSLAR VE HAYALCİLER

Biri yeni seçilmiş ilçe başkanı kendi ilçesinde çalışmak yerine başta toroslar olmak üzere ilçeleri dizayn etme uğraşısı içine girmiş. Hatta onunlada yetinmeyip il başkanlığı için kurguları çoğaltmış. Be kardeşim bir çok gurup ile işbirliği yaparak zar zor bir ilçe kazandın bulunduğun ilçenin olağan kongresini kazanma şansın bile yok iken il başkanlığı hayali çok komik olmuş. O gömlek sana bir değil beş numara büyük gelir. Hangi abin o kurguyu yapmış ise altına Bombayı erken koymuş havaya uçacaksın. 

Bir diğeri tek dönemlik milletvekili o hem torosları dizayn ediyor hemde bir daha milletvekili olamayacağı için mezitli belediye başkanlığı hayallerine başlamış şimdiden. Hatta mezitli olmazsa toroslar belediye başkanlığı adaylığı planları şimdiden başlamış. Sen memlekete hizmet yerine şimdiden gelecek korkusuna düşmüşsün. Tesadüfen geldiğin nokta sana fazla geldi gibi ki kendini aynada farklı görüyorsun. Ama aldığın gaza dikkat et iki seçimdir hem CHP tabanında hemde yerli kırsal oylarda bir karşılığın yok. Zaten olamazdı ama bu hataya düşenler hatasını geç anladı. Kısacası sende geldiğin stk’ya geri dönmeye bak ama bence Orayada dönüşün zor orayı ayrıca yazarım. STK maceraları ayrı bir yazı olur. 

Yıllardır CHP tarafından kaybedilen bir ilçeyi bu kadar değerli kılan nedir. Büyükşehir’in tekrar kazanılması ve Son seçimlerde Süleyman Dalkılıç’ın aldığı oy sizleri çok heyecanlandırsada sizler o oyları alacak potansiyele sahip değilsiniz bunun farkına varın. 

Aynaya dönün tekrar tekrar bakın gördüğünüz hayalden başka bir şey değil. 

Çok Okunan Haber

İstanbul’da anketlerde Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde? İşte 6 anket şirketinin sonuçları

İstanbul’da anketlerde Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde? Altı farklı anket şirketinin İstanbul’da yaptığı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla