Anasayfa / Güncel / Özüm Ela davet etti, Başkan Tarhan sınıfına gitti

Özüm Ela davet etti, Başkan Tarhan sınıfına gitti

Halk gününde ziyaret ettiği Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı okuluna davet eden 9 yaşındaki Özüm Ela Dadasınlıoğlu’nun hayali gerçek oldu. Özüm Ela’nın okuduğu Vali Şenol Engin İlkokuluna sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Tarhan, sınıfta derse katıldı.  Başkan Tarhan’ın okula geldiği haberi üzerine görmek için koşturan öğrenciler izdiham yarattı. Görmek ve sarılmak isteyen öğrencilerden uzun süre kurtulamayan Başkan Tarhan, onların sevgisini okula kar getireceği vaadiyle ödüllendirdi.

Öğrencilerin büyük şaşkınlık ve sevinçle karşıladığı Başkan Tarhan, çeşitli hediyeler verdi. Derste öğrencilere MezitliBelediyesinin görevleri, yönetimi ve dersleriyle ilgili sorular yönelten Başkan Tarhan, kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Öğrencilere demokrasi, Atatürk ve vatan sevgisi hakkında fikirlerini aktaran Başkan Tarhan, “Ülkemizin geleceğinin aydınlık olması sizlerin sevgi dolu yüreklerinizle mümkün. Sizden iki isteğim var. Öncelikle nerede olursanız olun çevrenizi temiz tutun. Yerlere çöp atmayın. Evinizi, okulunuzu, parklarınızı eşyalarınızı temiz kullanın. Yerlere bir şey atanı gördüğünüzde uyarın. Diğer bir isteğim ise anne ve babanızdan yemek artıklarını ayrı bir yerde değerlendirilebilecek kağıt, plastik ve cam gibi çöpleri ayrı bir poşete koymalarını isteyin. Çünkü doğru geri dönüşüm ile doğamızın daha fazla tahrip edilmesinin önüne ancak böyle geçebiliriz” dedi.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla