Anasayfa / Güncel / OSMANİYE KOOP MİNİBÜSLERİNDEN OTOGAR EYLEMİ

OSMANİYE KOOP MİNİBÜSLERİNDEN OTOGAR EYLEMİ

SS Osmaniye minibüsleri kooperatifi bu sabah otogar girişinde kontak kapatma eylemi yaptı.

Mersin büyükşehir belediyesinin UKUME 19/12/2018 tarihli 2018/03  sayılı kararı ile Demirtaş minibüsçüler Koparatif inin mevcut son duraklarını takiben yayla yolu üzerindeki köprüden geçerek  MEŞOT  otogarın kuzeyi kapısının önüne gelerek yolcu indirerek mevcut güzergahlarına geçmeleri hakkında talep edilen güzergah Demirtaş minibüsleri Koparatife verilmişti.

Konuya itiraz eden Osmaniye KOOP minibüsleri kararın adaletsiz olduğunu zaten şehrin beş noktasından otogara yolcu taşıdıklarını söylediler.

Eğer diğer mahalle sakinleri otogara gelmek istiyorlarsa bizim taşımacılık yaptığımız mahalle sakinleri üniversiteye veya üniversite hastahanesine gitmek istiyorlar  bizde ordan güzergah mı isteyelim. O Zaman her taşımacılık kooperatifi her yere güzergah istesin böyle bir kargaşaya müsade etmeyelim

Sayın Vahap Seçer’i göreve davet ediyoruz bu kanunsuzluğa dur desin geçmişte bu tür olaylar yüzünden istenilmeyen olaylar yaşandı iki vatandaşımız hayatını kaybetti.

Başkan Ülkü SOYSAL ise kararın Mersin’de emsali olmadığını haksız bir şekilde iki kooperatifin çatışmaya sevk edildiğini kendilerinin sağ duyudan yana olduğunu sayın Seçer’in bu komisyon kararını gözden geçirmesini istedi.

Çok Okunan Haber

Tuncer’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı Mesajı

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, 19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla