Anasayfa / Güncel / Öğrenciler Başkan Tarhan’ı ziyaret etti

Öğrenciler Başkan Tarhan’ı ziyaret etti

Mezitli Ortaokulu öğrencileri Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı ziyaret etti. Okul genelinde meslekleri tanıma adına yaptıkları ziyaretler kapsamında Başkan Tarhan’la buluşan öğrenciler, Belediye Başkanlığı ve Mezitli’nin yönetimi hakkında merak ettiklerini sordular. Okul idareci ve öğretmenlerinin de katıldığı ziyarette Başkan Tarhan, yaşamı, belediye yönetimi ve gündemde yaşanan konular hakkında gelen soruları içtenlikle yanıtladı.

Çeşitli ikramların da yapıldığı ziyarette, kendi öğrencilik döneminden bahseden Başkan Tarhan, “Bizim okuduğumuz dönemlerde sizde bulunan imkanların hiç birisi yoktu. Çok zor şartlarda eğitim aldık. Siz bu zorlukların hiç birisini yaşamıyorsunuz. Aileleriniz en iyi şartlarda okumanız için her imkânı sağlıyor. Ancak şunu da bilmelisiniz ki sizin işiniz çok daha zor. Geleceğinizi garanti altına almak için çok çalışmanız ve iyi okullarda okumanız yetmeyebiliyor. En iyi olmak zorundasınız. Bunun için de kendinizi sporda, sanatta, bilimde geliştirmeniz gerekiyor” dedi.

Gelecekte çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünün çocukları tarafından şekilleneceğine vurgu yapan Başkan Tarhan, Mezitli’de hayata geçirdiği ve önümüzdeki dönem gerçekleştireceği hizmetler hakkında bilgiler verdi.  Başkan Tarhan, “Geleceğimizin aydınlık olması için çocuklarımızın eğitimine önem veriyoruz. Başarılı bir eğitim veren Bircan Tüfekçioğlu Çocuk Gündüz Bakım Evimiz, Türkiye’nin en önemli eğitim kurumları arasına girdi. En az 6 tane daha anaokulu yapmak istiyoruz. Eğitimin ülke gelişiminde son derece önemli olduğunu biliyor ve ona göre çalışıyoruz. Okullarımıza da yasal şartlarımızı zorlayarak elimizden gelen katkıyı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla