Anasayfa / Güncel / NEFİSE CANARAN: BU KAÇINCI CİNAYET

NEFİSE CANARAN: BU KAÇINCI CİNAYET

Bıçağı karına sapladın ama karın değil sadece evlatlarında öldü

Kalemden anlayan bir kardeşim abla biraz sakinleşmeye ihtiyacı var kaleminin dedi valla bende istiyorum olmuyor be kardeşim.. Tam tersi hergeçen gün yaşam da tanık olduklarımız bu söylediğinin tam tersi hareket ettiriyor..
Bir kadın daha KATLEDİLDİ koca dediği adam tarafından.. O kadın HEP 39 YAŞINDA artık.. 6 çocuk anası..
Ana be şerefsiz o kadın evlatlarının anası sana bir erkeğe gücü yetermiydi yetmezdi.. o bıçağı saplarken o bedene vicdanın sızlamadıysa o gözlerinden senin yaşamayada hakkın yok..
Kimbilir her bıçak darbesi nekadar acıttı canını. Kanı vucudunu canıyla terkederken neler geçti aklından ? Kuzuları ne olacak şimdi gözü açık terketti dünyayı, belkide evlatlarının kucağına verdi son nefesini aylar öncesi başka bir kadının oğlunun kucağında can verdiği gibi.. Sende babasın vay be baba.. Anasız ev dumanı tütmeyen ocağa benzer bak karın mezara sen hapse ya o çocuklar? Yarınları yok..
Sevgi yok
Güven yok
Koruma yok
Ana yok
Acı çok.
Sen baba değilsin sen hiç bir şey değilsin nefes alman gereksiz bu hayatta sefil.. Cehennem ateşleri kor etsin kalbini senin ve senin gibilerin.. Birdaha kadınlar ölmesin demekle kurtarılmıyor ARTIK kadınlar. Öldürülen kadınlar ya kesici ya ateşli silahla katlediliyor . Farkındasınız Şiddet yok artık . direk katletme..
Bu kaçıncı ya.. Sessiz çığlıklarla dökülen kan, giden can..
Yetmedi mi daha..
Hadi uyu uyuyabilirsen şimdi bir kadın morgda 6 çocuk üşüyor anasızlıktan..

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, VATANDAŞLARA AŞURE İKRAM ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, aşurenin barışa, kardeşliğe, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diledi. Bolluğun, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla