Anasayfa / Güncel / MURAT BALLI”HAK,HUKUK,ADALET İÇİN ADAYIM

MURAT BALLI”HAK,HUKUK,ADALET İÇİN ADAYIM

Chp Akdeniz ilçede kongreye doğru sular iyice ısındı. İlçe başkanlığı adaylık yarışında şimdi kartlar yeniden karılacak.

Daha Önce CHP Akdeniz belediye  Başkan adayı aday olan Murat Ballı  şimdi de  CHP Akdeniz ilçe başkanlığına adaylığını koydu.

Farklı siyasi  Çalışmalarıyla dikkat çeken BALLI ilçe delegelerini tek tek ziyaret edip imza toplamaya başladı.

Akdeniz ilçede kaybettiğimiz seçimi tekrar kazanmak için Çalışkan bir örgüt kurmak için yola çıktım diyen Ballı,Yönetim listesinde tüm partililerin ortak aklının olacağını,ötekileştirilmiş tüm partili dostlarımızın sesi olacağız dedi.

Akdeniz’de yarım kalan bir hikayem var,mutlaka bu hikayeyi tamamlayacağım. Hiç bir  Zaman partime küsmedim ben her zaman elimden gelenin en fazlasını yapmaya çalıştım.

CHP Akdeniz’de mutlaka iktidar olmalı Akdeniz ilçesinin sosyal demokrat bir belediyeciliğe ihtiyacı var. Yapı itibari ile farklı kimliklerin yaşadığı Akdeniz’de  tüm insanların kucaklaşması için sosyal demokrat bir yönetime ihtiyaç vardır.

Ben de Akdeniz ilçe de aday olarak Akdeniz halkının haklarını savunmak için hak,hukuk ve  adaletten şaşmadan başarıyı  yakalayacağımıza inanıyorum diye belirtti.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, VATANDAŞLARA AŞURE İKRAM ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, aşurenin barışa, kardeşliğe, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diledi. Bolluğun, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla