Anasayfa / Güncel / MTSO ARTIK HALK İLE İÇİÇE TEŞEKKÜRLER “KIZILTAN”

MTSO ARTIK HALK İLE İÇİÇE TEŞEKKÜRLER “KIZILTAN”

Son günlerde Mersin’de hangi sokağa inseniz MTSO başkanı Ayhan Kızıltan İle mutlaka karşılaşırsınız.

Kentin belediye başkanlarının yanında görürsünüz esnafın yanında görürsünüz bürokratların yanında görürsünüz. Kısacası hayal ettiğimiz bir MTSO başkanı ve yönetimi görüyoruz.

Geçmiş hantal yapılarından kurtulan vatandaşa dokunan STK başkanlarını ve yönetimlerini özlemişiz.

Amaç sadece Mersin olunca hiç bir aktiviteden toplantıdan eksik olmuyor. Kentin sorunlarını en önemlisi esnafın sorunlarını birebir esnaftan dinliyor. Ekonomik olarak zor günler geçiren küçük esnafı ötekileştirmeden dinliyor.

Kızıltan’ın sokakta esnafta farklı bir profili oluştu sıcak karşılanıyor hatta herkesin Ayhan abisi oluyor.

Bulunduğu makamı basamak olarak görmeyen STK başkanlarını daha samimi buluyorum. Amaç STK’nın kentin gelişiminin içinde tutulmasıdır.

Bu konuda kendine düşen görevi layıkıyla yapan MTSO başkanı Ayhan Kızıltan’a,yönetimine,meclis üyelerine ve meclis başkanına ayrıca teşekkür ederim.

Bu kentin gelişiminin yanında olan insanına dokunan tüm kişi ve kuruluşların yanında durmak bizlerin asil görevi olmalı.

Şuna artık bütün kalbimle inanıyorum bu kentin turizmini ekonomisini değiştirecek projelerin çıkması an meselesidir.

Çok Okunan Haber

SEÇER, PARTİLİ GENÇLERİN KONUĞU OLDU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Gençliğin Politika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla