Anasayfa / Güncel / Mezitli’nin yılbaşı süslemeleri gönüllülerden

Mezitli’nin yılbaşı süslemeleri gönüllülerden

Yılbaşı şenliği düzenleyecek olan Mezitli Belediyesi’nin en büyük destekçisi gönüllü kadınlar oldu. Mezitli Belediyesi’nin gönüllü kadınları hazırladıkları el örgüsü süslemelerle kutlama alanını rengarenk donatıyor. Haftalar öncesinden hazırlıklara başlayan kadınlar, alanı yeni yıl kutlamaları için hazırlamaya çalışıyor. Mezitli Belediyesi Örgü Evi’nin hazırladığı süslemelerin yanında Menderes Mahallesi Gönüllüleri de yılbaşı süsleri için örmeye devam ediyor. Tamamen gönüllü olarak çalışmalarını sürdüren kadınlar, renkli yılbaşı topları, konfetiler ve yılbaşı temalı biblolar hazırlıyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de alanı özel çiçek ve süslemelerle donattığı alanda açılacak Pazar için standlar da oluşturulmaya başladı.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın, 2020 yılını Mezitlililerle birlikte karşılayacağı şenlikte, Çağdaş Anadolu ve Grup Kibrit Kutusu konser verecek, çekiliş ve sürprizler gerçekleştirilecek. DJ performansları, kareoke etkinliği ve çeşitli sürprizlerle renklenecek olan Demokrasi Meydanında gerçekleştirilecek yılbaşı şenliği öncesinde 28 Aralık 1 Ocak tarihleri arasında Yılbaşı Pazarı kurulacak.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın çalışma azmi ve motivasyonunun kendilerini de etkilediğini ifade eden kadınlar, “Neşet Tarhan’ın bizim için yaptıklarının yanında bizim yaptıklarımız sönük kalır. Elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Mezitli’nin farklı ve örnek bir kent olduğunu herkese göstereceğiz” dediler.

Mezitli halkının her zaman çağdaş çizgisiyle öne çıktığını vurgulayan Başkan Tarhan, “Her zaman ‘Burası Mezitli’ diyerek farkını ortaya koyan halkımıza unutulmaz bir yılbaşı etkinliği yaşatmak istiyoruz. Vatandaşlarımızı acısıyla tatlısıyla 2019’u uğurladığımız ve yeni umutlarla 2020’yi karşılayacağımız gecede eğlencemize ortak olmaya davet ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın yeni yıllarının umutlu olmasını dilerim” diye konuştu.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, VATANDAŞLARA AŞURE İKRAM ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, aşurenin barışa, kardeşliğe, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diledi. Bolluğun, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla