Anasayfa / Güncel / Mezitli’de Demokratik Dönüşümde Yerel Yönetimlerin Önemi konuşulacak

Mezitli’de Demokratik Dönüşümde Yerel Yönetimlerin Önemi konuşulacak

Mezitli Belediyesi ve Mezitli Kent Konseyi işbirliği ile “Geçmişten Geleceğe Demokratik Dönüşümde Yerel Yönetimlerin Önemi” konulu bir panel gerçekleştirilecek.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nınmoderatörlüğünde gerçekleştirilecek panele OdunpazarıBelediye Başkanı Kazım Kurt, geçmiş dönem Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Çankaya Kent Konseyi Başkanı Mustafa Coşar konuşmacı olarak katılacak.

25 Ocak 2020 Cumartesi günü 10.00 – 14.00 saatleri arasında Mersin Divan Oteli’nde gerçekleştirilecek panelde toplumsal gelişimde yerel yönetimlerin önemine dikkat çekilecek.

Farklı şehirlerde belediyelerin sosyal projelerinden örneklerin verileceği panelde Mezitli Belediyesi’nin dünya çapında başarı kazanmış projeleri de anlatılacak. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul’un da birer konuşma yapacağı panele Mersin, Adana Osmaniye ve Hatay’dan belediye başkanları ve kent konseyi başkanlarının katılması bekleniyor.

Tüm Mersinlileri gerçekleştirilecek panele davet eden MezitliBelediye Başkanı Neşet Tarhan, “Toplumsal gelişmelerde yerel yönetimlerin önemine dikkat çekeceğimiz panelimiz, aslında belediyelerimizin iyi uygulamalarının da buluşma noktası olacak. Başkanlarımızın uyguladıkları projeleri anlatacağı bir platform yaratmış olacağız. Büyük başarılara imza atmış belediye başkanlarımız projelerinin toplumdaki demokratik dönüşüme etkilerini anlatacaklar. Tüm Mersinlileri 25 Ocak 2020 Cumartesi günü 10.00 – 14.00 saatleri arasında Mersin Divan Oteli’nde gerçekleştirilecek panelimize katılmaya davet ediyorum”dedi.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla