Anasayfa / Güncel / MESKİ ALO 185 ÇAĞRI MERKEZİ, KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

MESKİ ALO 185 ÇAĞRI MERKEZİ, KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü tarafından vatandaşlara hizmet sunan “MESKİ Alo 185 Çağrı Merkezi”, kesintisiz çalışmaya devam ediyor. 2019 yılı Nisan ayından itibaren yapılan 188 bin 405 talep ve şikayetin kaydını alan Alo 185 Çağrı Merkezi, bu talep ve şikayetlerin sahadaki personele yönlendirmesini gerçekleştirerek, sorunların kısa sürede çözüme ulaştırılmasını sağladı.

Doğrudan kesintisiz hizmet veriyor

MESKİ, gerek belediyecilik hizmetlerinin sunumu, gerekse vatandaşların hizmetlere daha kolay erişimini sağlamak amacıyla Alo 185 Çağrı Merkezi’nde sürekli iyileştirilen çalışma anlayışıyla, hizmet kalitesinden ödün vermeden, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyip, çözüm üretebilmesi için ilgili birimlere aktarımını gerçekleştiriyor. Kalite çıtasını günden güne yükseltmeyi hedefleyen, hizmetlerini sürekli geliştirmeyi ve iyileşmeyi görev bilen MESKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların daha iyi hizmet almaları için gereken hassasiyeti gösteren anlayışla, mahalle muhtarlarının da taleplerini ve isteklerini bekleme süresi olmadan, su arıza, kanalizasyon arıza, kaçak su ihbarı gibi birçok konuda vatandaşların sorunlarını doğrudan iletebileceği bir sistem sağlıyor.

“Vatandaşların talep ve şikayetlerine en hızlı şekilde cevap olmak için çalışıyoruz”

MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç, konuyla ilgili açıklamasında, “Mersin’in tüm ilçelerinde hizmet veren ekiplerimiz tarafından iş programına alınan arızaya en kısa zamanda müdahale ederek, vatandaşların talep ve isteklerini yerine getiren, Mersin’in her noktasına haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren MESKİ Alo 185 Çağrı Merkezi çalışanlarımız, mesai kavramı olmaksızın arıza, ihbar, şikâyet, planlı ve plansız su kesintileri gibi her türlü konunun en hızlı şekilde kaydını alıp, ilgili birimlere yönlendirerek, vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Çağrı Merkezimiz, hizmet kalitesi standartlarını her geçen gün vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda artırarak, çizgisini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Vatandaşlarımızın taleplerinin sonuçlandırılmasında yoğun mesai harcayan Alo 185 Çağrı Merkezi çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla