Anasayfa / Güncel / MECLİS ÜYELERİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

MECLİS ÜYELERİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışı ile projelerini tek tek hayata geçiren ve Mersin’e ilkleri yaşatan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a, kentte ilk kez düzenlenen Kar Festivali’ndeki başarısı nedeniyle tüm Belediye Meclis üyeleri teşekkür etti.

Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunu görüşmek üzere toplanan Toroslar Belediyesi Meclis Üyeleri, Mersin’de ilk kez Arslanköy Yaylası’nda düzenlenen Kar Festivali’nin Toroslar’da yapılmasından dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Toroslar Belediye Meclisi’nin Şubat Ayı Toplantısı’nın ikinci oturumu, Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz Başkanlığında gerçekleşti. Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlantı toplantıda Belediye Meclis Üyeleri Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

MECLİS ÜYELERİ: “BU FESTİVAL HER YERDE KONUŞULUYOR”

“İlki başarmak zordur ve cesaret ister. Siz, o cesareti gösterdiniz. Sizi ve ekibinizi Tebrik ediyoruz” diyen Belediye Meclis Üyeleri; “Arslanköy’de düzenlenen Kar Festivali gerçekten Toroslar Belediyesi adına büyük bir etki yarattı.Özellikle organizasyon çok başarılıydı. Çok güzel bir etkinlik oldu. Hiçbir vatandaşımız orada mağdur olmadı. Bu festival, tüm çevrede ciddi anlamda konuşuluyor. Belediyecilik ve emek budur. Deniz ve sahil kenti olan Mersin şimdiye kadar hiç karla anılmamıştı. Şimdi ise kar ve kış turizmi ile anılıyor. Bunun devamının gelmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN YILMAZ: “SADECE MERSİN DEĞİL, ÇUKUROVA’NIN BUNA İHTİYACI VAR”

“Tek amacımız, Toroslarımıza, Mersinimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır” diyerek, Belediye Meclis üyelerine bu güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yılmaz da; “Festivalimiz gerçekten çok güzel oldu. Biz de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Katılım çok yüksekti ve her kesimden vatandaşımız yoğun ilgi gösterdi. Bu festival sadece bir eğlence değildi. Kış turizminin Toroslarımızda da yapılacağının bir ispatıydı. Aynı zamanda bölge halkımız da yöresel ürünlerini festivalde satarak ciddi bir gelir elde etti. Yaylalarımızın alternatif turizm alanlarında gelişmesini amaçlıyoruz. Önümüzdeki dönem bölgemize bir tesis kazandırmak istiyoruz. Bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Sadece Mersin değil, Çukurova’nın buna ihtiyacı var. Bu konuda da vatandaşlarımızdan ciddi bir talep var. Siz değerli meclis üyelerimizle birlikte uyum içinde ilçemizi daha da ileriye taşıyacak çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, BAŞKAN SEÇER İLE BİRLİKTE YAYLALARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı tatili boyunca ilçeyi karış karış dolaşarak, vatandaşlarla kucaklaşıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla