Anasayfa / Güncel / KÜÇÜKKAPDAN: MERSİN’İN 13 VEKİLİNE MAAŞLARINI BEN ÖDERİM

KÜÇÜKKAPDAN: MERSİN’İN 13 VEKİLİNE MAAŞLARINI BEN ÖDERİM

Türk Halkıyla Artık Dalga Geçmeyin…
Türkiye 600 vekil seçtik ne yapar bu vekiller.600 vekili bilmiyorum ama Mersin 13 vekil gönderdik.Bu 13 vekil Mersin için ne yaptı?

600 vekilin maaşını ödeyemem ama Mersinin 13 vekili Mersin için 1 ay çalışsın namus şeref sözü 1 ay maaşlarını ben vereceğim.

Bu ülkenin vatandaşının ekmeğiyle oynadınız, milli duygularıyla oynadınız, dini inanışlarıyla oynadınız, egitim sistemi ile oynadınız, adalet hak hukuk sistemi ile oynadınız bugün çıkıp Maaşımızı bağışlıyoruz demek bu milletin kalan aklıyla oynamak demektir. Seçtiğiniz vekiller 1 maaş bağış yapıyorlar sizden bağış bekleyen yok bu ülkenin vatandaşı sizi devlet yönetim makamına dilenci pozisyonuna sokun diye değil çözüm üretesiniz diye gönderdi. İktidar bir bağış kampanyası başlatıyor muhalefet ayrı bir bağış kampanyası.1 aylık maaşınız sadece seçimlerde yaptırdığınız broşür parası bile etmez.Siz kimi kandırıyorsunuz hadi ordan.

Türk halkı olarak artık uyanma zamanımız geldi de geçiyor bile.Kamera karşısına geçip 1 maaş vererek geçici çözümlerinize değil halk için esnaf için öğrenciler için köylü için Ali için Veli için Ayşe için kısaca T.C kimliği taşıyan her vatandaşı için karar alıp asli vekillik görevinizi yapmanız yeterli.

Demokratik Sol Parti
Genel Başkan Yardımcısı
Emrah Küçükkapdan

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla