Anasayfa / Güncel / KILIÇDAROĞLU’NDAN İL BAŞKANLARINA SERT UYARI !!

KILIÇDAROĞLU’NDAN İL BAŞKANLARINA SERT UYARI !!

CHP Genel başkanı Kemal kılıçdaroğlu il başkanlarına yolladığı yazı ile uyarılarda bulundu.

İşte yedi maddelik uyarılar;

1-Belediye başkanlarımızın başarısı için çalışın…Belediye başkanları çalışırken Parti olarak öngördüğümüz 7 ilkenin siz de takipçisi olun…..

2-Asıl olan sizin başkanlarından talepleriniz değil,vatandaşların talepleridir.Vatandaşların belediye başkanlarımızdan taleplerinin sizlerde takipçisi olun…

3-Belediye başkanlarımızın başarısı için bir fedakarlık yapmak gerekiyorsa,o fedakarlığı önce siz yapın…

4-İl başkanı olduğunuz yerde,toplumun tüm kesimleriyle sıcak,samimi ilişkiler kurun.Özellikle sivil toplum örgütleri,meslek kuruluşları,muhtarlae ve toplumun kanaat öndelerini sık sık ziyaret ederek,yaşanan sorunları ve o sorunların nasıl çözüleceğini kararlılıkla anlatın.

5-İl ve ilçelerde devleti yönetenler,yani vali ve kaymakamlar adaletli bir yönrtim sergilemiyorlarsa,partizanlık yapıyorlarsa uyarmaktan,eleştirmekten asla çekinmeyin.Bu görevi yaptığınızda vatandaşın size olan güveni artacaktır.

6-Gerek il özel idaresi,gerekse belediye bütçelerini yakından izlemek zorundasınız.Vali ve belediye başkanı milletin parasını harcamaktadır.Dolayısıyla bizim belediye başkanlarımızın şeffaflık konusunda gösterdikleri hassasiyeti valilerin ve diğer belediye başkanlarının da göstermesi gerekir.Şeffaflığın takipçisi sizler olacaksınız.Bu aynı zamanda kul hakkına duyulan saygının bir gereğidir.

7-Kimliği,yaşam tarzı ya da inancı ne olursa olsun ,bulunduğunuz il yada ilçede bir çocuk yatağa aç giriyorsa,o ailenin sorununa çözüm bulmak sizin öncelikli görevinizdir.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla