Anasayfa / Güncel / İYİKİ VARSIN ÜMİT GÜNAY

İYİKİ VARSIN ÜMİT GÜNAY

Yıllardır bu kentin tirübünlerindeyim. Tribünden yöneticiliğe gelen birisiyim.Kısacası tribün atmosferini çok iyi bilirim her yönetici kolay kolay sevilmez benimsenmez.

Mersin İdmanyurdu tribünlerinin yeni abisi Günay inşaat yönetim kurulu başkanı Ümit Günay, yediden yetmişe tüm İdmanyurdu sevdalılarının abisi.

Mersin İdmanyurdu tribünlerini küllerinden var eden bir Mersin sevdalısı. Tüm tribün abilerini tekrar bir araya getirip bugünkü o müthiş tribün atmosferinin görünmeyen mimarı.

İş dünyasını iyi bilirim çoğu kazandığını kente harcamaz. Ümit GÜNAY Mersin’de  kazandığını Mersin’de harcayan Başkan Metin Saltık’ın yanında taşın altına elini değil gövdesini koymuş.İşini gücünü bırakıp İdmanyurdu ayağa kalksın diye çabalıyor.

Taraftarla yatıp taraftarla kalkıyor gecesi gündüzü taraftar. Takım ile tribünü bütünleştirdiği için başarı kaçınılmaz oldu. Taraftar gece gündüz ne zaman isterse ulaşıyor.

İstese protokolde maç izler,ama o bir tribünde bir saha kenarında,müthiş bir özveri,müthiş bir fedakarlık,ayakta alkışlıyorum.

Maç bitiyor o hem takımını hem tribünü bırakmıyor.

Gelecek hafta için çalışmalara başlıyor.

Bu denli özveri yapan iş insanlarına sahip çıkmalıyız. İyiki varsın Ümit Günay iyiki varsın tribünün abisi güzel yürekli insan.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, BAŞKAN SEÇER İLE BİRLİKTE YAYLALARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı tatili boyunca ilçeyi karış karış dolaşarak, vatandaşlarla kucaklaşıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla