Anasayfa / Güncel / UFUK KABA:HERŞEY MERSİN İÇİN.

UFUK KABA:HERŞEY MERSİN İÇİN.

Takım Taraftar Elele Hedef Süperlig
Taraftarının büyük destekleriyle zor günleri geride bırakmayı isteyen Mersin İdman Yurdu İçel spor ile büyük bir koalisyonla birleşerek İçel İdman Yurdu olarak sezona yaptıgı iki kamp ile Nevşehirde sıkı bir tempoda hazırlandı.
Sezonu Ziraat Türkiye kupası maçı ile açacak olan İçel İdmanyurdu için gelecek adına iyi bir sınav ve seviye maçı olacak.
Ülkemizin ünlü ve ateşli taraftar grublarından şeytanların cefakar destegi şehirde heyecan yaratmaya başlamış gibi hissettiriyor.
Gerek sosyal medya gerek yazılı medya gerekse kulislerde hummalı bir çalışma ile birlikte takıma büyük destek görüyorum inanmışlık var, taraftar Şanlı İdmanyurdu sloganını tekrar ülkenin gündemine sokmaya kararlı gözüküyor.
Şehrimizde sportif faliyetler özellikle son 3-4 yılda çok gerilemiş vaziyette en son ne zaman büyük bir organizasyona imza atıldığını hatırlayan varsa beri gelsin.
Son seçimlerden sonra bu konuda hummalı bir çalışma ve destek olduğunu görüyorum ayrıca en kısa zaman ülkemizin en güzel stadlarından biri olan Mersin Arena da bir Milli maç oynama istegi olduğu bizzat biliyorum.
Şeytanlar ateşi yaktı taraftar süperlig istiyor bu şehirde yaşayan bu şehrin suyunu ekmegini yiyen içen çoçukları için bu şehirde gelecek hayal eden herkezi bu takıma destek olmaya forma almaya maça gitmeye davet ediyorum.
Şeytanların yaktığı bu süperlig ateşi öle veya böyle ortalığı ateşe verecek bu takım süper ligdeki eski günlerine dönecek

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS ÇAMALAN’DA HALAYLI, TÜRKÜLÜ KONSER

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşen sosyal etkinlikler tüm hızıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort