Anasayfa / Güncel / GÜLTAK’TA İLK GÜNKÜ HEYECAN DEVAM EDİYOR

GÜLTAK’TA İLK GÜNKÜ HEYECAN DEVAM EDİYOR

İLK GÜNKÜ HEYECAN

“Gazeteciler Ve Basın Bayramı” kapsamında bu sabah Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Mustafa Gültak’ın kahvaltı davetine icabet ettim. Gözlemlediğim tek bir şey vardı ki; heyecanından bir şey kaybetmemiş. Biz Basın Mensupları’na yüz günlük raporunu açıkladı. Seçim öncesi verdiği vaatleri yerine getirdiğini, yirmi yıl geriden gelen Akdeniz İlçesi’ni ileriye taşımayı hedeflediğini söyledi. “TOKİ anlaşması, gök yüzünde seyahat, imar planında vatandaşı mağdur etmemek, Mersin’in girişini güzelleştirmek, millet bahçesi sözü…” ne biliyim gayet kendinden emin uzun, soluksuz ve sıkıcı olmayan konuşması ile başarısını sergiledi… Başkan hizmetler konusunda yapacağımız demedi yaptık dedi bu günün sözüydü.
Başkan; siyasi duruşundan öte; sempatikliği ile de dikkat çekmeyi başardı. Çünkü konuşması samimi, bakışları güven vericiydi. Bence Akdeniz şanslı! Güzel, sıcacık bir başkana sahip oldu.
Mutlu Günler Gönül Dostlarım…

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla