Anasayfa / Güncel / GÜLTAK ÇOK FARKLI

GÜLTAK ÇOK FARKLI

Akdeniz Belediye Başkanı

Mustafa Gültak, Masal Kahramanları Parkı’nı Gezdi

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, baştan sona yenilerek Masal Kahramanları Diyarı’na dönüşen Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’nda, çocuklarıyla birlikte eğlenip dinlenen vatandaşların davetini kırmadı. Akşam saatlerinde Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’nı ziyaret eden Başkan Gültak, vatandaşlarla bir araya geldi, yer sofrasında ikram edilen çayları içti.

Başkan Gültak köprüye çıktı, müzikle dans eden suları izledi

Vatandaşların yoğun ilgisi altında parkı gezen Başkan Mustafa Gültak, park içinde bulunan havuzun üzerine kurulu köprünün üzerine çıkarak, havuz suyunun; ışık ve müzik altında adeta dans ettiği anları da izledi. Parka gelen vatandaşlarla sohbet edip hal-hatırlarını soran Başkan Gültak, dile getirdikleri bazı talepleri dinledi. Ziyaretinde Başkan Gültak, özellikle bebekler ve küçük çocuklarla yakından ilgilendi.

“Kendinizi Hong Kong veya Dubai’de hissedebilirsiniz”

“Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’ndan tüm dostlara, Akdeniz’de yaşayan tüm kardeşlerimize ve Mersinlilere hayırlı akşamlar diliyor, selamlarımı iletiyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Gültak, “Havuzda, müziğin sesiyle dans eden ışıl ışıl suları görüyorsunuz. Çok güzel bir görüntü var burada. Kendinizi Hong Kong veya Dubai’de hissedebilirsiniz. Mersin’de başka yerde böyle bir park yok. Farklı müziklerle suya dans ettirip vatandaşlarımızı hem serinletiyor, hem de güzel bir hava oluşturuyoruz” dedi.

“Bu parkın daha büyüğü ve daha güzelini kentimize kazandıracağız”

Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’nın, 18 bin metrekare alana sahip ve içinde 142 metre uzunluğunda havuz olduğunu kaydeden Başkan Gültak, “Parkımızda; 2 basketbol sahası ve tenis kortunun yanı sıra, masal kahramanları heykelleri de yer alıyor. Çocuklarımızın eğlenip oyunlar oynayabilecekleri oyun grupları da var. Parkın hemen yanında da futbol sahamız yer alıyor. Şehrimizin nefes aldığı bu parkı, Akdeniz Belediyesi olarak yenileyip vatandaşlarımıza kazandırmaktan dolayı çok memnun ve gururluyuz. Burada, müzik eşliğinde dans eden rengârenk suları seyredebiliyorsunuz. Bu parkın daha büyüğünü ve daha güzelini inşallah kentimize kazandıracağız. Çünkü Akdeniz ve Mersin, bütün güzelliklere layıktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Gültak, konuşmasının ardından başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte havuzun kenarına oturarak, müzik eşliğinde dans eden ve renk değiştiren suyu bir süre izledi.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla