Anasayfa / Güncel / Flaş!! TOROSLAR BELEDİYESİNDE HACZE GİDEN AVUKAT DARP EDİLDİ

Flaş!! TOROSLAR BELEDİYESİNDE HACZE GİDEN AVUKAT DARP EDİLDİ

Toroslar belediyesinde hacze giden avukat darp edildi  

İddiaya göre Serkan reklam adlı firmanın avukatı geçmiş dönemden olan alacaklar için haciz işlemi başlattı. Bugün haciz için belediye binasına giden avukat tartaklandığını iddia etti.

Konuyla ilgili görüşüne aldığımız Mersin baro başkanı Bilgin Yeşilboğaz evet olayı üzüntüyle öğrendim avukat arkadaşımız şu an hastanede rapor alıyor.

Baro başkanı YEŞİLBOĞAZ

AVUKATA ŞİDDET BU KEZ TOROSLAR BELEDİYESİNDEN

Bir alacak nedeni ile Toroslar Belediyesine hacze giden avukatımıza 50-60 kişilik bir grup saldırmış olup, meslektaşımızın kamu hizmeti görevi yapması önlenmiş,ölümle tehdit edilmiştir.
Sivil polisler tarafından belediye dışındaki bir dükkana kaçırılarak can güvenliği sağlanmaya çalışılmış,linç edilmesi engellenmiştir.
Meslektaşımıza yapılan bu saldırı hukuk sistemimize,hak arama hürriyetine ve devletin yargı gücüne karşı yapılmış bir saldırıdır. Saldırının bir kamu hizmet birimi olan Belediyeden gelmesi ise canımızı en çok yakan husustur.
Bir an önce emniyet güçlerinden ve savcılıktan gerçek anlamda soruşturma yaparak kamu hizmetinin yapılmasını engelleyen ve meslektaşımıza saldırıp darp eden kişilerin adalet önüne çıkarılmasını bekliyoruz.

Gerekli açıklamaları kamuoyu ile paylaşacağız.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla